Mehmet Ali Erbil, Yiğit Poyraz'ın yaptığı ihlali açıkladı.

Kızıl Goncalar’ın Sadi'sinin reyting hedefi gerçek oldu Kızıl Goncalar’ın Sadi'sinin reyting hedefi gerçek oldu

Survivor All Star 2024'te izleyenleri şoke eden bir kural ihlali yaşandı. Yiğit Poyraz, Dominik'te gizlice bir eve girerek bir çuvala yiyecek doldurup yarışmacı arkadaşlarının yanına geri döndü. Gündem olan olayın ardından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil'in sevgilisi Yiğit Poyraz'ı savunduğu bir açıklama yaptı.

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor All Star 2024'te izleyenleri şoke eden bir kural ihlali yaşandı. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Bugüne kadar aklımı hayalini durduran, böyle bir şey nasıl olur diyeceğim bir olay" sözleriyle Yiğit Poyraz'ın yaptığı ihlali açıkladı:

MEHMET ALİ ERBİL, MÜSTAKBEL DAMADINI SAVUNDU!

Sosyal medyada gündem olan olayın ardından Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil'in Survivor'da kural ihlali yapan sevgilisi Yiğit Poyraz hakkında konuştu. Yarışmada yaşananların konuşulduğu 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucularından Arto Dalga'ya mesaj atan şovmen, müstakbel damadını savunarak şu ifadeleri kullandı: "Yiğit Poyraz Robert Koleji, Boğaziçi mezunu. Bir yarışma insana neler yaptırıyor! Hem tek başına da yapmamış zaten."

Kaynak: Haber Merkezi