30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda yapılan küçük bir nikah töreniyle dünyaevine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler'den kötü haberler gelmeye devam ediyor.

Mehmet, Zehra'ya kaldı

Beyaz Magazinin haberine göre ; 5 ay süren evlilikten sonra olaylı bir ayrılık yaşayan Mehmet Dinçerler, bir süredir ortalıklarda görünmüyordu. Haftalardır sessizliğini koruyan Mehmet Dinçerler'in, Rodos'ta Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu ile tatil yaptığı ortaya çıktı.

Mehmet Dinçerler ve Zehra Çilingiroğlu

Takılar Hadise'nin oldu

Dinçerler, boşanma kararı aldıktan sonra Hadise’den düğünde takılan takıları ve 3 milyon liralık tektaşı geri istemişti. Hürriyet'te yer alan habere göre; Dinçerler'in avukatı mahekemeye verdiği dilekçede, müvekkilinin 'özgürlük kısıtlayıcı eş' gibi lanse edildiğini ancak Hadise'nin yanında olma isteklerini karşılıksız bıraktığını dile getirdi. Avukat ayrıca; düğünde hediye edilen tüm takıların Hadise'ye bırakıldığını söyledi.

Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu! Kimler ödüle layık görüldü? Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu! Kimler ödüle layık görüldü?

Hadise hala ağlıyor

Eylül ayının başında verdiği bir konserde 'Küçük Bir Yol' şarkısını söylerken ağlayan Hadise, geçtiğimiz akşam Kuzey Kıbrıs'ta bulunan bir otelde sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, gözyaşlarına hakim olamadı.

Kaynak: ensonhaber.com