Metin Akpınar'ın, 36 yıl önce yaşadığı bir ilişkiden ikiz kızları olduğu bilgisi, kamuoyuna yansımıştı.

Bu durum, Duygu Nebioğlu'nun DNA testi ve mahkeme kararıyla, 82 yaşındaki Akpınar'ın öz kızı olduğunu kanıtlamasıyla resmiyet kazandı.

Yurt Dışından Telefon Getirecekler Dikkat! Artık Yasak Yurt Dışından Telefon Getirecekler Dikkat! Artık Yasak

Bu olayın Türkiye'nin gündemine oturmasının ardından Metin Akpınar, ikiz kızlarından haberdar olmadığını belirtmiş ve onları tanıdığı ilk andan itibaren kabul ettiğini ifade etmişti. Akpınar, hem Nebioğlu kardeşlerden hem de eşi Göksel Hanım'dan özür dileyerek, "Maalesef hayat geriye doğru yaşanmıyor" demişti.

Duygu Nebioğlu Ve Metin Akpınar

Duygu Nebioğlu, babası Metin Akpınar'ı sık sık sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla hedef alırken, son olarak Tuba Kalçık'a verdiği bir röportajda, "En son 2010 yılında annemle görüştüm. O tarihten bu yana onunla bir araya gelmiyorum" dedi. Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'dan yardım talep ettiğini belirtti ve ekledi:

'Annemi bulmak için Müge Anlı'dan yardım istiyorum. Ancak onun bulabileceğine inanıyorum. Gerekirse onun programına çıkarım. Müge Anlı'yı 15 yaşımdan beri takip ediyorum. Çok güveniyorum ona. Annemin 6 çocuğu var. İkisi Almanya'daki evliliğinden. 4 kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Evlilik dışı ilişkiden dört çocuğu var annemin. Bir ablamın da babası çok ünlü bir isim ve medya dünyasından. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor.'

Muge Anli Duygu Nebioglu 817822

Nebioğlu'nun Müge Anlı'ya yaptığı bu çağrının ardından, ünlü gazeteci sosyal medya hesabından 'Kapımız herkese açık. Her zaman bekleriz' şeklinde bir paylaşımda bulundu.

CANLI YAYINA ÇIKTI

Bugün Müge Anlı aracılığıyla ATV ekranlarından annesine seslenen genç kadın, annesinin 1989 yılında çocuklarını bıraktıktan sonra bir mektup yazdığını söyledi.

Müge Anlı Duygu

Bugün Müge Anlı aracılığıyla ATV ekranlarından annesine seslenen genç kadın, annesinin 1989 yılında çocuklarını bıraktıktan sonra bir mektup yazdığını söyledi.
Hürriyet gazetesinden bir gazeteciye mektup gönderen Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı, çocuklarının babasının Metin Akpınar olduğunu o dönem belirtmiş. Ancak kızı bununla ilgili haber yapılmadığını söyledi.

Annesi ile en son 2010 yılında telefonla konuşan genç kadın, annesinin hayatta ve Almanya da olduğunu sözlerine ekledi.

Editör: Medya Tilkisi