Türkiye, Taksim'deki hain saldırının acısını yaşıyor. Suriyeli kadın terörist Ahlam Albashır'ın dünkü bombalı saldırısında 6 kişi hayatını kaybetti, 81 kişi de yaralandı.

EMRİ AFRİN'DEN ALDI

Saldırı, dünyada da geniş yankı uyandırırken terörist, Küçükçekmece'deki evinde yakalandı.

Emri Afrin'den aldığı belirlenen Suriyeli teröristin emniyetteki ifadesi sürerken, tepkiler de art arda geldi.

Arzu Erdem Tweet

"CANİLER İÇİN İDAM CEZASI GETİRİLMELİDİR"

Terör saldırısını kınayan Milliyetçi Hareket Partisi, teröristlerin idamla cezalandırılmasını istedi.

MHP'li İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, teröristin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak "Bu zalimleri, bu seri katiller, caniler için idam cezası getirilmelidir. Bu katliamı gerçekleştiren şerefsiz, alçak bebek katilleri, kanlarında boğulmalılar. İnsanım diyen herkes, vicdan sahibi her vatandaşımızın arzusu bu yöndedir. Bunların leşi yüreğimizi soğutur ancak." notunu düştü.

İzmir'de Göztepe - Altay derbisini karıştıran fişekler stada böyle sokuldu İzmir'de Göztepe - Altay derbisini karıştıran fişekler stada böyle sokuldu

"KORKMAYACAĞIZ, YILMAYACAĞIZ"

Erdem, "Türkiye'nin yükselişini engellemek isteyen iç ve dış işgal cephesi, cüretkarlığının ağır sonuçlarıyla yüzleşecektir. Hiçbir zaman teröre aman vermeyeceğiz. Paniğe kapılmayacağız, korkmayacağız, yılmayacağız, birbirimize, vatanımıza ve devletimize sahip çıkacağız. Yeneceğiz." ifadelerini de kullandı.