Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Milas – İzmir karayolu üzerindeki Köşk Mahallesi kırsalında meydana gelen olayda 34 yaşlarındaki bir erkeği konuşmak için bulundukları yere telefonla çağıran 4-5 kişilik grup, bu kişiyi silah tehdidi ile etkisiz hale getirdi, daha sonra çırılçıplak soydu, kadın kıyafeti giydirdi, parmaklarına oje sürüp makyaj yaptı ve defalarca tecavüz etti.

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre; vatandaşların direğe bağlı yaralı bir erkeği görüp güvenlik ve sağlık birimlerine bildirmesiyle ortaya çıktı. Direğe bağlanmış bu kişinin üzerinde kadın kıyafetinin olduğu, makyaj yapıldığı görüldü.

Kaçırdıkları kişiye bağladıkları direkte işkence yapan caniler, kanlar içindeki mağduru olay yerinde bırakıp kayıplara karıştı.

Maltepe'de AVM'de bir vatandaş hayatına son vermeye kalktı Maltepe'de AVM'de bir vatandaş hayatına son vermeye kalktı

KALIN BAĞIRSAĞI YIRTILMIŞ

Yaralı, ambulans ile Milas Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanedeki tespitte kalın bağırsağının yırtıldığı anlaşılan ve ağır fiziksel yaralanmaların izlerini taşıyan mağdur, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Jandarma bölgedeki bir marangoz atölyesinin güvenlik kamerasından tespit ettiği olayın faillerini yakalamak çalışma başlattı.

Editör: Medya Tilkisi