Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu oldu ve yayınlanan fragmanda onu görenler "ne oldu senin yüzüne ?"sorusunu sordular!

Tugay, fragmanda bambaşka bir kişi gibi görününce sosyal medyada bir anda gündem oldu ve yorum yağmuru yapıldı.

Güzel oyuncu tüm bu yorumlara daha fazla sesszi kalamadı ve bir açıklama yaptı.

mine

AMELİYAT VE KORTİZONDAN 

mİNE tUGAY AÇIKLAMASINDA "Herkes konuşmuş madem bir de ben konuşayım dedim:) Sevgili dostlar, ben sol gözümle ilgili ıı yıldır bir sağlık problemi yaşıyorum. Zamanında yapılan bir dolgunun sol gözümün altında donması üzerine bir kaç ameliyat olmak zorunda kaldım ve ara ara o bölgede şişmeler ve çökmeler oluyor. Bu son kertede orada oluşan bir kist sebebiyle bir ameliyat oldum ve kortizon tedavisi görüyorum. Ki onun şişliğine denk geldi bazı sahnelerim maalesef. İzleyenlere de bunu minimum yansıtmak için filtre uygulandı. Fakat estetik bağımliliğına kadar gelmiş konuşmalar. Hayir değil öyle. Sağlık bu. Kimse de benim bu yaşadığım zor süreci yaşamaz umarımAYani demem o ki rahat olun, ben iyileşiyorum ve moralim yüksek. Güzel dileklerinizi aldım şimdiden.Çok sevgilerW Bu arada olayların geçmişini, gerçeğini bilmeden bu kadar yanliş konuşmaların yapılması da gerçekten üzücü. Neyse akşama bomba gibi bir bölüm var, izleyin derim" sözlerine yer verdi.

Annesinin ölümüyle yıkılmıştı! Yılmaz Morgül hastaneye kaldırıldı Annesinin ölümüyle yıkılmıştı! Yılmaz Morgül hastaneye kaldırıldı