Müge Anlı'nın programında yaptığı hareketler ve yaşlı kadınlara attığı cinsel içerikli mesajlarla herkesi çıldırtan Sinan Sardoğan hakkında iğrenç bir gerçek daha ortaya çıktı.

12 torunu olan Arife Gökçe'ye ve birçok yaşlı kadına attığı iğrenç mesajlar ifşa olan Sinan Sardoğan sonunda tutuklandı! Müge Anlı'nın hazırlayıp sunduğu programda 64 yaşındaki Arife Gökçe'yi arama çalışmaları devam ederken gündeme gelen Sinan Sardoğan, tüm Türkiye'nin tepkisini çekti.

Tutuklanan sapığın İstanbul'da 12 yaşında bir çocuğa tecavüz ettiği ortaya çıkarken, tecavüz olayıyla ilgili gelen son bilgiyi Müge Anlı canlı yayında kahrolarak açıkladı.

TECAVÜZE UĞRAYAN ÇOCUK MÜGE ANLI'DA SİNAN SARDOĞAN'I GÖRDÜ HER ŞEYİ ANLATTI

Sinan Sardoğan'ın tutuklanmasına neden olay 2018 yılında gerçekleşti! O zaman 12 yaşında olan Suriye uyruklu A.A, Sinan Sardoğan tarafından 'fiili livata' suretiyle tecavüze uğradı. Olayın Avcılar'ın Firüzköy ilçesinde olduğu söylendi.

TECAVÜZCÜSÜNÜ TELEVİZYONDA GÖRÜP İHBAR ETTİ

2006 yılında doğan çocuk, Müge Anlı'nın programında gördüğü tecavüzcüsünü ağlayarak ihbar etti. Arife Gökçe'nin öldürülmesiyle ilgili de baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Sapık adamın o dönem 12 yaşındaki A.A'ya 'fiili livata' yoluyla tecavüz ettiği bildirildi.

TECAVÜZ ETTİĞİ ÇOCUK ERKEKMİŞ

İğrenç tecavüz olayıyla ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Canlı yayında yeni detayları paylaşan Müge Anlı, tecavüze uğrayan çocuğun erkek olduğunu açıkladı.

Esra Erol bile şaştı kaldı! Karısının kızılötesi güç ile erkeklerle iletişim kurduğunu iddia etti! Esra Erol bile şaştı kaldı! Karısının kızılötesi güç ile erkeklerle iletişim kurduğunu iddia etti!

"SİNİR UÇLARIMIZA DOKUNDU"

Bugünkü canlı yayında Sinan Sardoğan hakkında konuşan Anlı, yaşanan çocuğa cinsel istismar olayının da detaylarını anlattı. Anlı, canlı yayında şu ifadeleri kullandı: "Yayına çıktığı ilk günden beri hepimizi sinir ucuyla oynadı. Her türlü pişkinliği yaptı. Gittikçe rahatlayınca yaptıklarını da büyük bir rahatlıkla anlatmaya başlamıştı. Arife Gökçe'nin ailesinin üzerine yürüyerek mağdura oynamaya çalıştı."

"ERKEK ÇOCUĞUNU İSTİSMAR ETMİŞ, GÖRÜNTÜLER VAR"

2018 yılında o dönem 12-13 yaşında olan Suriye uyruklu bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunmuş. Görüntüler bulunmuş ve polise başvurulmuş. Fakat o dönem şahıs tespit edilemiyor. Bu çocuk aradan geçen 4 yılın ardından televizyon izlerken ailesine 'bana istismarda bulunan bu adam' diyor. Karakola başvurarak 'Dosyamızdaki adam bu' diyorlar. Görüntüler izlenince de Sinan'ın eşgaliyle uyduğu görülüyor. Çocuğun ifadesinden sonra Sinan Sardoğan cuma günü yayınımızdan sonra gözaltına alındı. Çocuk şubede istismara uğrayan çocuğumuzla yüzleşti ve çocuğumuz tespit etti. Mahkeme de çocuğun cinsel istismar suçlamasıyla Sinan'ın tutuklanmasını isteyerek cezaevine gönderdi.

"BU PİSLİK ARAMIZDAN AYRILDI"

Sinan polisler gözaltına almak için geldiğinde 'ben yapmadım' dedi. İnsan desem ayıp olacak. Siz benim yerime de saydırıyorsunuz. Bu çocuk sayesinde bu pislik aramızda ayrıldı. Burada çok konu işledim. Çok adam öldüren kişilerle de bir arada bulundum ama bu kadar sinirlerimi zıplatan çok az kişi olmuştur. Gerçekten çok kötüydü, çok kötüydü."