Survivor Barış Murat Yağcı'ya ağır tazminat cezası! Survivor Barış Murat Yağcı'ya ağır tazminat cezası!

73 gündür kayıp olan Hasan Hüseyin Çelik'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Ankara'dan yaklaşık üç ay önce kaybolan Hasan Hüseyin Çelik'in kayıp olan aracında son görülen kişiler canlı yayına katılmıştı. Para nedeniyle başına bir şey getirildiği düşünülen Çelik öldürülmüş.

Yaklaşık üç ay önce Ankara'dan kaybolan Hasan Hüseyin Çelik olayında kızı ve eşi ile kayıp Hüseyin Çelik'in kardeşleri olayda birbirlerini suçluyordu. Hasan Çelik'in kendisi gibi aracı ve telefonundan da haber yoktu. Aracında son görülen kişiler ise günler sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı ve olaya dair açıklamalarda bulundular.

Hasan Hüseyin-1

İki kişi canlı yayında gözaltına alındı. 2 Şubat tarihli yayında ise Müge Anlı yeni gelişmeyi açıkladı.

Gözaltına alınan kuzenlerin ardından Yasin adlı şahıstan cinayet itirafı geldiği Anlı tarafından duyuruldu. Cansız bedeni ise evinden 12 kilometre uzakta bulundu. Telefonu, kartları, kimliği zanlının evinde bulundu. Şüpheli Yasin, araba kiralamış ve Hasan Çelik'in telefonunu da yanında gezdirmiş. Bu nedenle de Hasan Hüseyin Çelik'in telefonu da farklı noktalarda sinyal veriyordu.

Şüpheli Yasin'in ise cinayeti işleyenin Mert isminde kuzeni olduğunu ifade ettiğini Müge Anlı duyurdu. Şüphelinin cinayetle alakasının olmadığını bildirdiği açıklandı.

Editör: Medya Tilkisi