Hatay Antakya'da şüpheli şekilde ortadan kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Mehmet Ali Özdemir'in ailesi kayıp ihbarıyla Müge Anlı ekibine başvurmuştu. Özdemir'in cenazesi aracının yakınında çalılar arasında bulundu.

Kardeşiyle kavgalı olan Mehmet Ali Özdemir'in eşi Meryem Hanım'a esaret hayatı yaşattığı iddialar arasındaydı. Kıskançlık yüzünden sık sık sorun yaşanayan çiftin evliliğinde büyük sırlar olduğu öne sürülmüştü.

AK Parti Belediye Başkan Adayının seçim çalışmasına silahlı saldırı AK Parti Belediye Başkan Adayının seçim çalışmasına silahlı saldırı

Çevresinde öfkeli bir insan olarak bilinen Mehmet Ali Özdemir'in kaybından sonra birçok isim şüpheli olarak dikkat çekmişti. 3 çocuk babası Mehmet Ali Özdemir'in davalık olduğu Yusuf ile ilgili ortaya atılan iddialar dikkat çekerken Özdemir'in yanında yevmiyeli çalışan Ertan Genç'in de şüpheli konuşmaları kafaları karıştırmıştı. Canlı yayınında ortaya atılan bir diğer iddia ise Mehmet Ali Özdemir'in eşi Meryem ile ilgiliydi. Kocasının olay günü ne yaptığını bilmediğini ifade eden 25 yaşındaki genç kadın, "Nereye gidiyorsun diye soramadan gitti" sözlerini kullanmıştı. Müge Anlı ise genç kadının sakinliğine dikkat çekmişti.

Editör: Medya Tilkisi