Düzce'de 10 gündür haber alınamıyor! Her yerde aranıyor Düzce'de 10 gündür haber alınamıyor! Her yerde aranıyor

Adana'nın Kozan ilçesinde, oto yedek parça satıcısı Mustafa Hakkulu'nu (31) tabancayla vurarak öldüren İsa Dumlu ve ona yardım ettiği öne sürülen Hakkulu’nun eski eşi Bengül G. ve Yüksel Ürün, tutuklanmaları talebiyle mahkemeye çıktı.

İsa Dumlu ve Yüksel Ürün tutuklanırken, Mustafa Hakkulu'nun eski eşi Bengül G. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

CANLI YAYINDA İTİRAF

Müge Anlı'nın programında Mustafa Hakkulu ile ilgili yapılan programa katılan arkadaşı İsa Dumlu, canlı yayında cinayeti itiraf etti. Dumlu, birlikte alkol aldıkları sırada Hakkulu'nun eşine ağza alınmayacak sözler sarf ettiğini, bu nedenle de dayanamayıp vurduğunu ileri sürdü.

Oto yedek parça satıcısı cinayetine karışan 2 kişi tutuklandı

Dumlu'nun 14 Aralık'ta sosyal medya hesabından, kayıp ilanı paylaştığı ortaya çıktı. Canlı yayında gözaltına alınıp Kozan'a getirilen şüpheli sorguya alındı. Dumlu'ya yardım ettiği öne sürülen Hakkulu’nun eski eşi Bengül G. ve Yüksel Ürün de gözaltına alınarak Kozan'a getirildi. 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Kozan İlçe Jandarmaya Komutanlığında 3 gün gözaltına kalan şüpheliler geniş güvenlik önlemleriyle adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden Yüksel Ürün, adliyeye çıkarılırken basın mensuplarının sorularına, "İsa’nın iftiraları yüzünden buradayım" dedi.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Adana'nın Kozan ilçesinde, oto yedek parça satıcısı Mustafa Hakkulu'nu (31) tabancayla vurarak öldüren İsa Dumlu ve ona yardım ettiği öne sürülen Hakkulu’nun eski eşi Bengül G. ve Yüksel Ürün, tutuklanmaları talebiyle mahkemeye çıktı. İsa Dumlu ve Yüksel Ürün tutuklanırken, Bengül G. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Editör: Medya Tilkisi