Müge Anlı'daki Arife Gökçe'nin kaybından sorumlu tutulan sapık Sinan'ın 12 yaşında bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkınca hapsi boylamıştı. Geçtiğimiz hafta sapık Sinan'ın cezaevinde intihar ettiği iddiaları yayılmıştı. Gerçekler ortaya çıktı.

Sinan Sardoğan yayına çıktığında Müge Anlı'nın resmen telefonları kilitlendi.

Sinan Sardoğan kendisiyle ilgili yapılan tüm şikayetleri reddediyordu.

Sonunda yakayı ele verdi. 12 yaşındaki bir erkek çocuğu kandırıp cinsel istismarda bulunan sapık Sinan kameralara yakalanınca cezaevini boyladı.

Sinan Sardoğan ile ilgili sosyal medyada şok bir iddia ortaya atıldı. Çok sayıda yaşlı kadına cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sinan Sardoğan'ın, cezaevinde intihar ettiğine dair haberler yapıldı.

Sinan Sardoğan'ın intihar ettiğine ilişkin çıkan haberler asılsız çıktı. Sinan Sardoğan'nın metris cezaevinde yattığı ve herhangi bir sağlık sorununun olmadığı öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

Arife Gökçe'nin kaybında baş şüpheli olan Sinan Sardoğan, geçtiğimiz günlerde bir başka suçtan gözaltına alındı. İddialara göre; 2018 yılında İstanbul Avcılar'da Suriye uyruklu A. A. (17) Sinan Sardoğan tarafından cinsel istismara uğradı. O dönem 12 yaşında olan A.A., televizyonda Sinan'ı görünce durumu ailesine anlattı. Aile de çocuklarıyla birlikte polisin kapısını çaldı.

Öte yandan Müge Anlı, bugünkü canlı yayında Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili önemli bilgiler paylaştı. Müge Anlı, "Sinan şuanda Metris Kapalı T Tipi Cezaevi'nde. Yaptıklarını canlı yayında büyük bir rahatlıkla anlatmıştı. Amacı mağduru oynamaktı. İstanbul'dan çok sayıda ihbar almıştık. 2018 yılında da İstanbul Avcılar'da bir erkek çocuğu tecavüze uğruyor. Şahıs tespit edilemiyor. Çocuk bizi izleyince ailesine 'Bana bu adam tecavüz etti' diyor. Sonra Sinan ile çocuk karakolda yüzleştiriliyor. Çocuk, Sinan ile karşı karşıya gelince teşhis ediyor. Mahkemeye sevk edilen Sinan da tutuklanıyor" diye konuştu.

Editör: Emel Kılıç