Müge Anlı programında 2020 yılında pirinç tarlasında ölü bulunan ancak katili henüz bulunmayan Sevim Yıldırım'ın cinayetini işliyor.

Yıldırım'ın oğlu hakkında ortaya atılan iddialar ise ağızları açık bırakıyor. Egün Yıldırım'ın arkadaşı ile pavyonda eğlendiği ve kadınların ayakkabısından içki içtiği iddia edildi. Müge Anlı duyduklarına inanamadı.

Canlı yayındaki iddialar ağızları açık bıraktı. Ergün Yıldırım'ın arkadaşı Necati ile pavyonda eğlendiği ve kadınların ayakkabısından içki içtiği iddia edildi.

Canlı yayına bağlanan bir eğlence mekanı sahibi 'Ergün ile Necati bir hafta boyunca benim mekanıma geldi 3 sene önce. Bütün kadınlarla alem yaptılar. Ergün kadınlarla oturdu. Necati kadınların ayakkabısından içki içiyordu' dedi.

Müge Anlı Canlı Yayın

Müge Anlı duydukları karşısında 'İğrenmiyorsunuz da. Düşünsenize bütün mantar hastalıkları yani. Birisinin terliğini bile giymek doğru değil.'

Necati Bey iddiaları kabul etmedi ancak Ergün Bey pavyonda eğlendiklerini kabul etti. Müge Anlı mekan sahibine dönerek 'kadın ayakkabısından içki içmek için para mı ödeniyor? Kaç TL ödeniyor?' diye sordu.

Gabar'da günlük petrol üretimi 40 bin varilin üzerine çıktı Gabar'da günlük petrol üretimi 40 bin varilin üzerine çıktı

Mekan sahibi ise 'Bir tanesi 600 TL. 12 bin TL'lik bir ödeme yapması gerekiyor' dedi. Müge Anlı ise 'İğrenç bir şey bu ya' diyerek isyan etti.

Editör: Medya Tilkisi