AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Şebnem Bursalı, bugün ATV canlı yayınında Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

Anlı'nın, ATV'nin Ankara temsilcisi olan Bursalı'ya "Ben ona hep ablam diyorum. Yaş olarak değil karakter olarak ben onu hep kendime abla gördüğüm için" demesi dikkat çekti.

8 yıldır özel haberlere imza atan ünlü isim A Haber’e veda etti! 8 yıldır özel haberlere imza atan ünlü isim A Haber’e veda etti!

Şebnem Bursalı milletvekilliğine dair, "Evet birinci bölge. Çok güzel çok keyifli geçiyor. Şöyle söyleyeyim ortalama günde inanmayacaksın ama 2 bin kişiden az insanla birlikte olmuyorum. Ağırlıklı olarak da kadın. Kadınlarla çok beraberim. İzmir'in kadınları biliyorsun hengi yaş olursa olsun hangi sosyal statü de olursa olsun İzmir bir kadın şehri zaten. Kadınlarımızla güzel bir iletişimdeyiz. Yaşlı teyzeler yüzümü okşayıp severken, genç kızlarımız sorularıyla arada bir sıkıştırıyorlar tabii tırnak içinde ama ben de keyifle cevap vermeye çalışıyorum. Çok heyecanlıyım. İzmir'de çok seviyeli bir kampanya yürütüyoruz. Siyaset deyince siyasetin hep soğuk yüzü değil. Siyaset ne biliyor musun? Benim bir iddiam var, seçmene gidip 'Ben buyum' diyorum ben daha inandırıcı geliyorsam bana, sen daha inandırıcı oluyorsan seçmen sana oy verecek. Vurduya kırdıya hiç gerek yok. Kendini anlat, iddianı ortaya koy. Ben daha iyi yapabilirim iddiasıyla ortaya bir şey koyuyorum al işte sen de 15 yıldır tartışmasız birincisin" dedi.