CHP’den cumhurbaşkanı adayı olan ve daha sonra partisinden ayrılarak Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce, eski partisi ve genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ağır sözlerle yüklendi. CHP liderinin başdanışmanı Nuşirevan Elçi'nin verdiği bir röportajda, parti genel merkezindeki Türk bayraklarını kaldırtmasına tepki gösterdi.

İNCE’DEN KILIÇDAROĞLU’NA: UTANMIYOR MUSUN?

Muharrem İnce, “Bayrak kaldıran danışmanlar var. Utanmıyor musunuz lan siz? Türk Bayrağı'nı kaldıranları kendinize danışman yapıyorsunuz. İyi ki de gitmişim CHP'den. Sizle mi beraber olacağım?" ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce 6'lı masayı çok fena eleştirdi! "Tam 7 Kocalı Hürmüz" Muharrem İnce 6'lı masayı çok fena eleştirdi! "Tam 7 Kocalı Hürmüz"

CHP’Lİ VEKİLLERE SESLENDİ: TEPKİ GÖSTERECEK YOK MU?

İnce Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ise, CHP'li vekilleri hedef alarak, "Kuvayı Milliye'nin partisinde, parti genel merkezinde bir danışmanın röportajı esnasında Türk Bayrağı'nın kaldırılmasına tepki gösterecek bir milletvekili kalmadı mı? Aday gösterilmeme korkusu tüm ilkelerinizin önüne mi geçti? Çoğunuz zaten listede olmayacaksınız!" dedi.