üri koltuğunda  Can Sandıkçıoğlu, Demet Şener, Tan Sağtürk, Pınar Altuğ Atacan, Prof. Dr. Onur Erol, Sultan Tepe, Neslişah Yılmaz ve Gürhan Sayar’ın oturduğu Miss Turkey 2022 dün akşam gerçekleşti.

Işıl Yücesoy'da Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekildi Işıl Yücesoy'da Altın Kelebek Ödülleri adaylığından çekildi

Yarışmada 20 finalist birincilik için podyuma çıktı ve 19 numaralı Nursena Say Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. 24 yaşındaki Say, Türkiye’yi Miss World’de temsil edecek.

1.80 boyunda olan Nursena Say, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu ve mimar olarak görev yapıyor.

Yarışmada Aleyna Şirin ikinci, Avrupa güzeli Neşe Erberk’in kızı Selin Erberk Gurdikyan ise üçüncü seçildi.

1983’te Türkiye Güzeli seçilen Neşe Erberk de üçüncü olan kızı Selin Erberk Gurdikyan için Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Erberk, “Benim biricik, hem kendisi hem ruhu güzel kızım. Miss Turkey yarışmasında üçüncülük tacını takıp Miss Supranational yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkını kazandı. Selinim, sahnede yürüyüşünle bir kuğu gibi güzel, konuşmanla da kendine güvenen, kültürlü, yardımsever, gururlu, örnek bir genç kız olarak herkesin gönlünü fethettin… Devamı yurt dışında inşallah…” ifadesini kullandı.

nese1

SOSYAL MEDYADA TORPİLLİ YORUMLARI

 Neşe Erberk’ın kızı Selin Erberk Gurdikyan, Türkiye 3. Güzeli oldu. Sosyal medya sonuca ‘torpil’ diye tepki gösterdi. Neşe Erberk tartışılan şu konulara 2. Sayfa’da cevap verdi.

Jüriyi etkiledi mi?

“Etkileseydim kızım birinci olurdu”

Kızı ‘Erberk’ soyadını niye kullanıyor?

“Benden gurur duyduğu için soyadımı kullanıyor”

Demet Akalın’ın torpil imasına ne dedi?

“Talihsiz bir açıklama”

selin neşe