Dilan ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi. Servetinin kaynağı merak edilen güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen'in sosyal medya paylaşımları mercek altına alındı.

Servetinin kaynağı merak edilen Şule Kayatürk, Özlem-Tayyar Öz çiftinin ardından bu kez de güzellik merkezi sahibi olan Neslim Güngen'in sosyal medya paylaşımları mercek altına alındı.

Geçtiğimiz haftalarda Dilan Polat dosyasıyla yakından ilgilenen Avukat Feyza Altun'un tepki gösterdiği Güngen, sosyal medya Instagram hesabından bir dizi açıklamalarda bulundu. Sosyal medya Instagram'da 6.5 milyon takipçisi olan Güngen, açıklamalarına "Bazı yorumlar ve DM'ler haddini fazlasıyla aşıyor. Bunların ekran görüntülerini alacağım, avukatıma atacağım ve suç duyurusunda bulunacağım" diyerek başladı.

Oyuncu Onur Saylak'ın acı günü! Oyuncu Onur Saylak'ın acı günü!

Neslim Güngen (1)

"Allah'ıma şükürler olsun, bu zamana kadar ne ben ne de eşim elimizi hiç kirletmedik. Helalinden kazanıyoruz. Kredimizi çekiyoruz, borçlarımızı ödüyoruz. Birisi bir yanlış yaptı diye herkes aynı yanlışı yapacakmış algısı yaratmayın." Açıklamaları sonrası bir takipçisinin "sıra size de gelecek" mesajı sonrası Güngen, "Benim içimden geçsinler, benim bir yanlışım yok. Allah'ımıza şükürler olsun ki. Bugüne kadar çok şükür kara para aklamadım. Nasıl aklanır onu da bilmem.''

Geçtiğimiz günlerden itibaren haklarında haklarında çıkan “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” iddiaları sonrası tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat ikilisi gündemin en çok konuşulan isimlerinden. Polat ailesinin davasıyla beraber dikkat çeken bir başka isim güzellik merkezi sektörünün tanınmış isimlerinde Neslim Güngen oldu.

Dilan Polat hakkında konuşan Güngen, "Dilan da normal şartlarda çok güzel para kazanır. Arkada başka bir şeyler var. Belki birilerinin oyununa geldiler bilmiyorum. Benim Dilan'a faydamdan başka hiçbir şekilde zararım dokunmadı."