Tahliyesinin ardından kuaföre giden ve röportaj veren Nihal Candan'a tepki yağıyor.

Candan bu tepkiler karşısında "Ailem biraz moral olsun diye kuaföre götürmek istedi. 33 kiloya kadar düştüm. 37 kiloyu daha yeni gördüm. Ve hâlâ yemekte zorlanıyor ve mama ile besleniyorum" diye konuştu.

Nihal Candan

Aziz Yıldırım resmen meydan okudu! Aziz Yıldırım resmen meydan okudu!

Posta gazetesinden Alev Gürsoy'a konuşan Nihal Candan, kamuoyunda kendisine yönelik eleştirileri yanıtladı. Candan, "Herkes hata yapar da, insanlar bizden nefret ettiği için ömür boyu mu yatacağız? Terörist değiliz ki biz" ifadelerini kullandı.

Nihal Candan Tepkilere Yanit Verdi Mfgx

Kardeşi ile birlikte "bizi dolandırdı" diyen bir tek mağdurun olmadığını kaydeden Nihal Candan, sosyal medyadan uzak kalmak istediğini söyledi.Cezaevine girdikten sonra yemek yiyememeye başladığını söyleyen Nihal Candan, "Açlık grevi falan da değildi. Psikolojik olarak midem almadı ve hiç acıkmadım. Yemek görünce midem bulanıyordu. Bahar, ağzıma bir lokma zorla sokuyordu. Soda ile besleniyordum" diye konuştu. Eşinin cezaevine girdikten sonra iki ay destek olduğunu, sonra bir daha gelmediğini kaydeden Candan, "Mutlu bir evliliğim vardı, 1 yıl oldu. 6 ayı cezaevinde geçti. Oradan da bir darbe yedim" dedi.

Sosyal medyadan para kazanmadığını savunan Nihal Candan, babasına akademik kariyer sözü verdiğini ve avukatlık yapacağını söyledi.

Editör: Medya Tilkisi