28 Ağustos 2022 tarihinde evlenen ve evliliklerinin sekizinci ayında ortak bir açıklama yaparak boşanma kararı alan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir evlilikleri ve boşanmaları hakkında şimdiye kadar çok fazla konuşmamışlardı.

Oğuzhan Koç, yakın arkadaşı Eser Yenenlerin "Linç@" adlı programına konuk oldu.

Ünlü gazeteci Reha Muhtar'ın acı günü Ünlü gazeteci Reha Muhtar'ın acı günü

Yenenler, "Hocam dulsun, bu denir mi? Bayağı bir düşündüm de…” dedi. Koç da cevap olarak "Evet, dulum… Gözde bir dulum” ifadelerini kullandı.

Eser Yenenler ardından “Nasıl hissediyorsun, bir şey yaşadın. Bir şeyler yaşandı. Şimdi kendi kariyerine devam ediyorsun. Kendi içinde hissettiğin bir rahatsızlık var mı? Atıyorum bir başarısızlık ya da bir şey kendi içinde… Ben seni çok iyi gördüm. Yazın da karşılaştık, enerjin çok yerinde ama bu konunun sende yarattığı bir şey var mı?" diye sordu.

Şarkıcı, “Bir tek şey var. Hayatınla ilgili bir plan yapıyorsun ve o plan işlemediğinde bu böyle bir süre yani bir plan yaptım ve işlemedi, başarısız oldum, başarısız olduk hissi geliyor. Karşılıklı geliyor" dedi.

oğuzhan koç ve demet özdemir düğün

Yenenler’in “Yeni kararlar verdirdi mi bu sana?” sorusuna ise ünlü şarkıcı, “Tabii ki. Konunun kendisi önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır. Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler de vardır… Daha sonra farkına varacaklarım olabilir. Ama hayatta bunlar var yani enteresan" cevabını verdi.

Koç sözlerine, "Bazı şeyler var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun… Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ya, öleceğiz. Bu da olacak başına geldiği esnada çok şaşırmıyorsun. Şahaneydi her şeyiyle… İyi ki yaşadım… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi… Her şey yolunda, hayat devam ediyor…” diyerek devam etti.