Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, 49. Bölüm Star TV ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı.

Reytingleri geçen sezona göre düşen ve izleyici ilgisinin azaldığı gözlemlenen Ömer dizisinde alınan yeni kararlar seyirciye şok etkisi yaşatmaya devam ediyor.

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Serpil Gül ve Gülçin Kültür Şahin gibi başarılı isimlerin rol aldığı Ömer dizisinde olay ayrılık kararları geldi.

Ömer ve Gamze yaşadıkları hüzünlü vedanın ağırlığı ve keyifsizliği altındadır. Nurhayat ile açıklanması zor bir durumdayken Çiçek’i karşısında bulan Reşat, ondan hiç tahmin edemeyeceği bir yaklaşım görür. Samet’in tedavi olmasını isteyen Reşat, sonunda onu ikna etmeyi başarır.

Ayrılık kararında ısrarcı olmasının nedenini merak eden Reşat, Gamze’den onu şaşırtan ve etkileyen bir gerekçe duyar.

Gökçe Bahadır Ömer Dizisi

Zor bir dönemden geçen Ömer’e elinden geldiğince destek olmaya çalışan Reşat, evliliğe küsmemesini ve çocuk sahibi olmasını öğütleyerek, oğluna uygun birini bulması için Safiye’ye haber yollar.

Nisa’yı kendisine yeniden aşık etmek isteyen Hakan, kendince bazı planlar yapar, Rahmi ve Fatma’nın yakınlığı ise yeni bir kriz yaratır.

Kardeşlerim dizisini izleyenler resti çekti! Büyük tepki var Kardeşlerim dizisini izleyenler resti çekti! Büyük tepki var

Ayrılık kararı alsalar da birbirinden kopamayan Ömer ile Gamze arasındaki çekişmeler devam ederken Gamze, onu derinden sarsan bir gelişmenin haberini alır.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı’nın oturduğu Ömer dizisinde ayrılık haberlerinin ardından nasıl bir yol izleneceği merak ediliyor.

Ömer 50. Bölüm Pazartesi akşamı saat 20.00’da Star TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç