Pazartesi akşamlarının en beğenilen yapımları arasında yer alan Ömer 47. Bölüm yine bir süre daha konuşulacak gibi duruyor. İşte herkesin tepki gösterdiği o sahne ve merak edilen o detaylar…
Son dönemde yeni bölümleri seyircinin büyük tepkisini çeken Ömer dizisinin son bölümü de yine herkesin bildiği gibi

Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Emre Taşkıran, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Zerrin Sümer, Serpil Gül ve Gülçin Kültür Şahin gibi başarılı isimleri bir araya getiren Ömer dizisinde bir sürpriz yaşandı.

Ömer 47. Bölüm Star TV ekranlarında seyirciye unutulmaz anlar yaşatmaya devam ederken efsane isim geri döndü.

Ömer'in yeni bölümüne; Gamze'nin ayrılıktan etkilenmiyor gibi görünmesine öfkelenen Ömer'in "Bir sabah seni unutacağım" demesi damga vururken Tahir’in geri dönüşü de yeni bölümde çok konuşulacak.

Yeni bölüme özellikle Tahir’in geri dönüşü damga vururken dizinin hayranları resmen ayağa kalkmış durumda.

Teşkilat Dizisinde Yine Hayrete Düşüren Bir Detay Ortaya Çıktı Teşkilat Dizisinde Yine Hayrete Düşüren Bir Detay Ortaya Çıktı

Ömer dizisin son bölümünü izleyenler, “Dizi düzelir belki dedim ama yok ya bir cacık olmaz artık. Gamze'nin bu halleri de hiç geçmiyor karakterin içine ettiniz seyir keyfi kalmadı hiç.” Yorumlarında bulundu.

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise Ömer dizisi için, “Senaristler izleyicilerle inatlaşa dursun diziyi finale taşısınlar Hasan’ın kardeşiyle Ömer’i birleştirsinler belli oldu 3. sezonu olabilecek diziyi mahvetsinler yazıklar olsun” yorumlarında bulundu.

Bu yorumlardan sonra Ömer dizisinde bundan sonra nelerin olacağı merak edilirken açıkçası herkes ayrılık haberlerinin art arda geleceğinden korkuyor.

Daha da önemlisi önümüzdeki yeni bölümlerde Ömer dizisi hayranlarını kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

Ömer 48. Bölüm Pazartesi akşamı saat 20.00’da Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak