Ünlü oyuncu Nişantaşı'nda kaza geçirdi Ünlü oyuncu Nişantaşı'nda kaza geçirdi

Turnelere hazırlanan oyuncu Berna Laçin geçtiğimiz günlerde  hastaneden yaptığı bir paylaşımla acil olarak ameliyata alınacağını duyurmuştu.

O ameliyat gerçekleşti ve yürümesinin bile mucize olduğu rahatsızlığı nedeniyle ameliyata alınan Laçin'in ameliyatı tam 9 saat sürdü.

Hastane odasından fotoğrafını paylaşan Laçin, son sağlık durumu hakkında sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

“Ameliyat 9 saat sürdü ve çok zor bir ameliyattı , sırtta , omurlar arasından çıkan disk omurilik zarını yırtmış ve içeri batmış ,aşırı kemikleşmiş , karşısında da benzer bir disk daha çıkmış o yüzden ameliyat çok uzun sürdü . Onları temizleyip aldık, üç omura toplam altı tane vida yerleştirip plaka ile kapattık. Çok çok nadir gözüken bir vaka, bunu ders olarak da okuttacağız. Omuriliğin kendini tamir etmesi için bir hafta-on gün hastanede yatağa bağlı kalacak , hiç kalkmayacak, kendini iyice tamir etsin ondan sonra oturtup yürütürüz . Ameliyat çok başarılı geçti, yürümen mucize zaten o halde bu kadar süre nasıl idare ettin o ayrı hikaye.”

Arayan soran tüm dostlara çok teşekkür ediyorum. Yanımda olduğunuzu biliyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. İyi günlerde buluşmak üzere…

Editör: Medya Tilkisi