Adını ilk olarak 'Elin Oğlu' programıyla duyuran ve kısa süre içinde fenomen haline gelen Güney Koreli Chaby Han, tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'a katılmıştı. Survivor'un bu yılki sezonunda Gönüller Takımı'nda yer alan Chaby Han da yarışmaya erken veda eden isimlerden oldu.

Türkiye'deki depremin ardından çekimlerine ara verilen programın yarışmacıları otele yerleştirildi. İddialara göre 6 yarışmacı Survivor 2023’ten ayrılma kararı aldı. O isimlerden biri de Chaby Han oldu.

Survivor 2023'te Gönüllüler Tekımı'nda yarışan 30 yaşındaki fenomen Chaby Han, 417 bin takipçili Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla, yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldığını duyurdu. Anksiyete ve panik atak sebebiyle yarışmaya veda ettiğini açıkladı.

chaby-han

''SURVİVOR MACERAM BİTTİ''

Chaby Han, Survivor'dan ayrılmasıyla ilgili yaptığı paylaşımda, ''Depremzedeler için mücadele devam ediyor. Bizler desteğimizi uzun soluklu devam ettirmemiz gerekiyor.'' diyerek şu ifadelere yer verdi:

''İlk önce böyle acı gündemi meşgul ettiğim için özür dilerim, ancak daha fazla zaman geçmeden teşekkür etmem gerekiyordu. Survivor maceram, bi zamandan sonra gecelerde geçirdiğim anksiyete ve panik atak sebebiyle bitti. Beni kısa sürede buradan destekleyen herkese çok teşekkür ederim.

Keşke uzun uzun kalabilseydim. Aç kalmak, insanlarla anlaşmak, özlemek, yokluklar, parkurlar, hiç unutmayacağım günlerim oldu. Aramızda ne yaşadıysak yaşadık, başta bizim takım olmak üzere, rakiplerimiz ve tüm çalışanlara kadar hepsini çok severek döndüm. Daha yapcağım çok komik şeyler vardı ama olsun artık.

Şimdi benim için izleyici olarak gönüllüler takımı destekleme zamanı.

Hepinize çok teşekkür ederim tekrar, sizleri çok seviyorum.

Depremzedeler için mücadele devam ediyor. Bizler desteğimizi uzun soluklu devam ettirmemiz gerekiyor.''

Editör: Medya Tilkisi