Survivor Atakan kızı Zenia'nın yüzünü paylaştı Survivor Atakan kızı Zenia'nın yüzünü paylaştı

Fox TV'de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan ünlü psikolog Esra Ezmeci sosyal medya hesabından düzenli olarak yaptığı soru cevap etkinliklerine gelen cinsel yanıtları paylaşmasıyla sık sık haberlere konu oluyor.

Bu durum ise bir takipçisi “Hep cinsel içerikli itiraflarla gündeme geliyorsun. Oğlunu paylaş da görelim” yorumunu yapmıştı.

Oğlu Tuğra Dalmaz ile Ezmeci fotoğrafını paylaşınca eski eşi merak konusu olmuştu.

esra ezmeci oğlu

Ezmeci'nin 2006 yılında Dalmaz Center’în sahibi Mehmet Dalmaz ile evlendiği ortaya çıkmıştı.

Bir takipçisi Ezmeci'ye bugün "Madem yaptığınız herşey bu kadar etkili siz neden boşandınız Esra hanımcığım" sorusunu yöneltti. Eşinden boşanmasıyla ilgili defalarca aynı soruya maruz kalan Ezmeci, takipçisine yanıt verdi. Ezmeci, "Yine geldi bu soru. Öncelikle ben evlendikten sonra 2. Üniversite olarak psikoloji okudum ve bir çok yöntemi araştırarak sonradan öğrendim." ifadelerini kullandı. Devamında ise "2.si İnsanlar çok farklılarsa ve kişilikleri uygun değilse boşanmaları evliliklerini sürdürmekten daha büyük başarıdır" dedi.

Şu anki durumuna gelmesiyle ilgili Esra Ezmeci, "Boşanmasaydım şimdi bu konumda insanlara yardım eden kitaplar yazan biri olamayabilirdim" sözlerine yer verdi. Eski eşiyle ilgili ise Ezmeci "Ben eski eşimle çok farklı kişiliklerdeydik, küçük yaşta evlendik ve hayat amaçlarımız çok farklıydı. Sonra bunu fark edince ayrıldık" dedi. "Çok da güzel bir oğlumuz var" diyen Ezmeci "İnsanlar boşanabilir bu onların başarısız olduğu anlamına gelmez" ifadelerini kullandı. Esra Ezmeci, "Hayatta herkesin öncelikleri, amaçları, istekleri farklı olabilir" diyerek sözlerini tamamladı.

esra ezmeci-1-1