QNB Finansbank, ay sonuna kadar geçerliliği bulunan yeni bir kart kampanyasını daha tanıttı. Banka söz konusu kampanyasının yalnızca mevcut müşterilerini kapsadığını belirterek kampanyaya ilişkin detayları paylaştı.

QNB Finansbank yeni dönemde düzenlemiş olduğu kart kampanyası kapsamında 31 Aralık tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel müşterilerine, verdikleri talimat sayısı karşılığında para hediyesi vereceğini bildirdi. Banka kampanya katılım koşullarına ve hediye TL tutarlarına ilişkin detayları, tüketiciler ile paylaştı.

Memur emeklisinin ek gösterge ve 15 günlük fark ödemesi 27 Ocak'ta yapılacak! Memur emeklisinin ek gösterge ve 15 günlük fark ödemesi 27 Ocak'ta yapılacak!

QNB FİNANSBANK’TAN OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI!

Dijital bankası Enpara ve kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu avantajlı finansman ve kart kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran QNB Finansbank, senenin son ayında geliştirmiş olduğu yeni bir kampanyaya ilişkin çağrıda bulundu. Banka otomatik fatura ödeme talimatları karşılığında bireysel müşterilerine TL hediyesi vereceğini ifade ederek ayrıntıları paylaştı.

QNB Finansbank bireysel müşterilerine vadesiz hesapları ya da CardFinans veya QNB First logolu kredi kartları aracılığı ile verecekleri otomatik fatura ödeme talimatları karşılığında 40 TL, toplamda ise 120 TL tutarında para puan hediyesi tanımlayacağını ifade etti.

Kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’lere erişebilmek için 31 Ocak tarihine kadar fatura ödemesinin gerçekleşmiş olması gerektiğine dikkat çeken QNB Finansbank, TL hediyelerinin 1- 10 Şubat 2023 tarihleri arasında hesaplara tanımlanacağını bildirdi. Banka TL hediyelerinin kullanımı için 25 gün sınırının olduğunu vurguladı.

QNB FİNANSBANK’IN OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

QNB Finansbank tarafından duyurulmuş olan ve katılımın sağlanması halinde 120 TL’ye vara para puan hediyesi kazanılmasını sağlayan yeni otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası, ek bir başvuru gerektirmemektedir. Bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya çağrı merkezi aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatlarının verilmesi, TL hediyesinin hesaba aktarılması için yeterlidir.