Ekiplerin dikkat etmesiyle kadının evine operasyon düzenlendi. Gördükleri manzara karşısında hayrete düşen ekipler evde hijyen malzemesi, yorgan, battaniye, el feneri, çorap, tuvalet kağıdı ve ıslak mendil ele geçirdi. Şüpheli gözaltına alındı.

Muğla'nın Milas ilçesinde, depremzedelere yönelik yardım toplama ve dağıtım işlerinde görevli F.T. (44) isimli kadın, toplanan malzemeleri evine götürdüğü gerekçesiyle gözaltına alındı.

Muğla Depremzede Malzemeler 2

EVDEN ÇIKAN MALZEMELER HAYRETE DÜŞÜRDÜ

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Milas Belediyesi Sosyal Hizmet Birimi'nde depremzedelere yönelik yardım toplama ve dağıtım işlerinde görevli bir kişinin, ihtiyaç sahiplerine dağıtılması gereken yaşamsal malzemeleri evine götürdüğü bilgisine ulaştı. F.T.'nin evinde yapılan aramada depremzedelere ulaştırılmak üzere toplanan çok sayıda hijyen malzemesi, yorgan, battaniye, el feneri, çorap, tuvalet kağıdı ve ıslak mendil gibi ürünler ele geçirildi.

İstanbul Beykoz’da kuyuya düşen bir kişi kurtarıldı İstanbul Beykoz’da kuyuya düşen bir kişi kurtarıldı

Polis tarafından hırsızlık ve güveni kötüye kullanma suçlamasıyla gözaltına alınan F.T.'nin, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Muğla Depremzede Malzemeler 3

(DHA)