Coral, ergenlik dönemi boyunca yüzünde çıkan tüylerin uzadığının görülmemesi için saçlarını açık bırakarak yüzünü gizlediğini ve tıraş olsa bile hemen çıkan kirli sakalını gizlemek için okulda gizlice fondöten sürdüğünü paylaştı.

Coral, yetişkinliğinde durumunu sakladı ve sırrını keşfetmesinler diye "kimsenin yanına yaklaşmasına izin vermedi." Hatta durumunu dört yıldır çıktığı eski erkek arkadaşından bile saklamayı başardı. Mirror ile yaptığı bir röportajda Coral, “Beni bir kez bile makyajsız görmedi. Her gün tıraş olmak için ondan önce kalkardım. Kendimi gizli hissettim."

coral

EVSİZ KALINCA DURUMUYLA YÜZLEŞTİ

Ancak Coral, üç yıl önce evsiz kaldı. Arabasının dışında yaşadığı ve banyoya erişimi olmadığı için her gün tıraş olmaya devam edemiyordu. Bu olumsuzluklar onu durumuyla yüzleşmeye ve sakalını kucaklamaya zorlayan bir andı. Coral, “Arabada tıraş olabildiğim kadarını yapardım. Tıraş olma konusunda meydan okuyordum. Acı vericiydi."

Geçen yıl Mart ayında Coral, neden tıraş olmaya devam etmek istediğini sorguladıktan sonra tıraş bıçağını tamamen bırakmaya karar verdi. "Sanırım tıraş olmaya başladım çünkü yapmam gereken buydu, beni saklanmaya teşvik etti."

Yurt dışında 2. tura rekor katılım! En fazla oy Almanya'da kullanıldı Yurt dışında 2. tura rekor katılım! En fazla oy Almanya'da kullanıldı

Tam bir yılın ardından, Coral artık sakal bıraktı ve gerçek benliği gibi yaşayabildiği için "gerçekten güzel" hissediyor. Coral sakallarıyla her zamankinden daha mutlu hissettiğini paylaşıyor.

SEVGİLİSİ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Coral, "Sakal büyümemi gerçekten benimsemem gerçekten çok uzun zamanımı aldı. Şimdi aynaya bakıp gülümsüyorum ve gerçekten güzel hissediyorum." Sevgilisi Illias Clark ile yaklaşık dört yıldır çıkıyor ve sevgilisi onun doğal sakalını kucaklaması konusunda çok destek oluyor.