Kıbrıs'ın en lüks oteli Elexus otel sahne alan Şevval Sam sahneye Annesi Leman  Sam in 1998 yılında yaptığı Ugurum dediğiİLLAsahneye  çıkıyor.

Kızıl Goncalar’ın Sadi'sinin reyting hedefi gerçek oldu Kızıl Goncalar’ın Sadi'sinin reyting hedefi gerçek oldu

Sahnede Şevval Sam Annesi albüm projesinden bahsetti İlla  albümünde  benim de iki bestem yer almıştı. Biri “Gül Güzeli”, diğeri de “Daha gidecek çok yolumuz var“ adlı şarkıydı. Çok şanslıyım şarkılarım Türkiye’nin en muhteşem sanatçılarından biri tarafından söylendi; daha da şanslıyım o özel sesin sahibi benim annem.

Sahnede Gül Güzeli’ni söylüyordum ama geçen sene “Daha gidecek çok yolumuz var” şarkısının yeniden keşfedilmesi beni çok mutlu etti. Bu yüzden onu da sahneye koymaya karar verdim. O şarkının en güzel yorumu hala tabii ki annem Leman Sam’a ait. Ben de bunun tadını çıkarıyorum doğrusu.

Şevval Sam Konser

Bu hafta da yeni başladığımız ve Star’da yayınlanan Yan Oda dizisinin bir düğün sahnesinde seslendirdim bu şarkıyı. Aşka ve umuda dair bir şarkı olduğu için, o sahneye de çok yakıştığını düşünüyorum. 

Yan Oda dizisinde şahane bir ekiple çalışıyoruz. Sürekli güldüğümüz, bu kadar eğlendiğimiz bir set olacağını tahmin etmemiştim. Gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Umarım bizim aldığımız keyif ve birlikte üretmekten duyduğumuz mutluluk, izleyiciye de yansır.

Editör: Medya Tilkisi