Sandık Kokusu dizisi 16. bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Bu sezonun etkili hikayelerinden birisi olan Sandık Kokusu dizisi, ortalamanın üzerinde gerçekleşen reytingleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Show TV’nin, yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, ilgiyle izlenen dizisi ‘Sandık Kokusu’ önceki akşamki bölümüyle izleyicileri yine ekran başına kilitledi. Karsu’nun Atilla’yı oyuna getirdiği heyecan dolu bölüme Karsu’nun itirafı damga vurdu.

Irmak’ın Atilla ile ilgili sözleri üzerine sinirlenen Karsu Irmak’a, Adnan tarafından aldatıldığını söyledi. Büyük bir şok yaşayan Irmak’ın neler yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Dizinin reytinglerinin iyi gelmeye devam ettiğini de söylemek gerekiyor. ABC1 kategorisinde çok iyi oranlar elde eden dizi, hem tüm kişiler hem de AB kategorilerinde de yine izleyicileri ekrana çekmeyi başararak, ortalamanın üzerinde reytingler elde edebiliyor.

ABC1 kategorisinde günü ikincilikle tamamlayan dizinin AB grubunda beşinci olduğunu ve tüm kişiler kategorisinde ise dördüncü sırada bulunduğunu belirtelim.

Sandık Kokusu 16. Bölüm 1

Sosyal medyada da oldukça konuşulan dizi #SandıkKokusu etiketiyle 1 saat 30 dakika TT listesinde yer aldı.

Sosyal medyada diziye yönelik en önemli eleştiriler hikayenin artık çelişkilerle dolu olmaya başladığı şeklinde yaşanıyor. Atilla ve Karsu ilişkisini senaristlerin çıkmaza soktuğu eleştirisi yapan izleyiciler, Hasan ile Filiz yakınlaşmasına ise bir hayli şaşırmış durumda.

Dizide sürekli olarak bir aldatma durumu olmasından da rahatsız olan dizi hayranları, hem fiziksel hem de sözel olarak aldatma sahnelerinin yoğunluğunun artık rahatsızlık verdiğini savunuyor.

Yalı Çapkını'na yeni isim geliyor! Hikayeyi değiştirecek karakter kim? Yalı Çapkını'na yeni isim geliyor! Hikayeyi değiştirecek karakter kim?

Sandık Kokusu 16. Bölüm 2

Dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan 17. yeni bölümü öncesinde Karsu’nun Atilla ile ilgili gerçekleri öğrenme konusunda nasıl bir süreç yaşayacağı en büyük merak konusu olmaya başladı.

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay’ın yaptığı, yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu “Sandık Kokusu”nun başrollerinde Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler yer alıyor.

Sandık Kokusu yeni bölümüyle Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de.

Editör: Medya Tilkisi