43 yaşındaki ünlü isim, boşanma sürecinde yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

Çocuklar Duymasın'ın dominant teyzesi Zeyno Günenç'in acı kaybı! Bu haberle yıkıldı... Çocuklar Duymasın'ın dominant teyzesi Zeyno Günenç'in acı kaybı! Bu haberle yıkıldı...

Güzel oyuncu, "O kadar garip bir duygu içerisindeyim ki. Sanki ayrılmamışız ama ayrıyız. Kızgın, mutsuz hissetmiyorum. İlişkimiz öyle bir şeye evrilmişti ki akrabalık gibi olmuştu" şeklinde konuştu.

Boşanma sürecinde ve sonrasında kırıldığı aileden ya da arkadaş çevrelerinden kırıldığı kişiler olup olmadığı konusunda konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

"Ortak dostumuz olan bayan arkadaşımız bizim boşanma sürecimizde çok alakasız bir tutum sergiledi. Benim ailem Hamdi Alkan'ın paylaşımlarına beğenmeye devam ediyor ancak ben onun ailesi tarafından hiç aranmadım. Zeynep'le falan da konuşmadık. Küslüğümüz yok. Evlilik biterken karşılıklı bir çirkinleşme olmadığı için tarafların aileleri düşmanlaşmadı. Zeynep boşanmadan sonra bir mesaj göndererek destek oldu. Yurt dışında yaşadığı için belki saatleri hesaplayamadığı için aramamış olabilir."

Alkan’ın zor günlerinde destek olmadığı iddialarına da cevap veren ünlü şarkıcı, "Sosyal medyada gördükleriniz her zaman doğru değil. Öyle ağır şeyler yazıyorsunuz ki yapmayın benim de canım yanıyor. Ben mahkemeden çıktım hıçkıra hıçkıra ağladım. Canım acıyorsa ağlarım. Üzüldüm çünkü… Benim acıma bu kadar duyarsız davranılması üzdü. O evden çıkarken tekrar geri gelecekmişim, tatile gidiyormuşum gibi hissettim" dedi.