Deprem sonrası yardım isteyen Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma'nın Hatay'da yaşayan ailesi meydana gelen depremde enkaz altında kalmıştı.

Gözyaşları içinde bir video yayınlayan Mustafa Rahman Tohma ise "Acilen Hatay'a yardım ve destek istiyoruz. Ailelerimiz içeride sıkıştı. Acilen çevre illerden destek istiyoruz. Lütfen. AFAD, belediyeler, valilikler lütfen. Ailelerimiz sıkıştı, çıkamıyorlar. Destek istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

"ANNEMİN DURUMU KÖTÜ"

Mustafa Rahman Tohma'nın ailesi enkazdan kurtarıldı. Tohma, "Ailem kurtarıldı. Babam iyi, annemin durumu kötü" diyerek, takipçilerinden dua istemişti.

ACI HABERİ DUYURDU

Tohma'nın annesi ne yazık ki hayatını kaybetti. Mustafa Rahman Tohma acı haberi; "Canım ANNEM hakkım sana sonuna kadar helal olsun güzel uyu." sözleriyle duyurdu.

AYEDAŞ duyurdu! 29-30-31 Mart İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintileri AYEDAŞ duyurdu! 29-30-31 Mart İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintileri

Seren serengil'de acı haber; "Canım meleğim, Tohmamın biricik annesini kaybettik. Bu sabah hatay depreminde evleri çökmüş göçük altında kalmışlardı. Enkazdan babası kurtarıldı ama maalesef melek annesi dayanamadı tarifsiz üzgünüm. Allah başta hayat arkadaşım tohmamın ailesine ve depremde yakınlarını kaybeden herkese Allah rahmet eylesin acım sonsuz. Allah tohma'm a ailesine ve herkese sabır versin." sözleriyle duyurdu.