Beşiktaş'taki skandal olayın ardından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. 11 Haziran'da sabaha karşı Beşiktaş'ın Dikilitaş Mahallesi'nde gerçekleşen olayda A.E.K ile Z.S birlikte olmuştu. Sokak ortasında arabanın üstünde cinsel birliktelik yaşayan ikili gelen tepkilere hakaretle karşılık vermişti.

İstanbul'da ormanlara giriş yasaklandı İstanbul'da ormanlara giriş yasaklandı

Geçtiğimiz akşam İstanbul Beşiktaş’ta çekilen görüntülerde bir çift yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden uzun süre araba üzerinde ilişkiye girmişti.

Önceki akşam İstanbul Beşiktaş’ta çekilen görüntülerde bir çift yağmura ve çevredekilere aldırış etmeden uzun süre araba üzerinde ilişkiye girmiş, tepki gösteren bir kişi “otele gidin evinize gidin” sözlerine de “Sanane lan” diyerek tepki göstermesi dikkat çekti.

Sosyal medyaya tartışma yaratan görüntülerin ardından emniyet harekete geçti. Olay ile ilgili otel işletmecisi olduğu tespit edilen A.E.K ve oyuncu olduğu saptanan Z. S. gözaltına alındı.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, haklarında hayasızca hareket suçundan işlem başlatılan A.E.K.'ın "Kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından kaydı bulunduğu belirlendi.