Kanalın Genel Müdürü gazeteci Yılmaz Özdil, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, kanalın açılış yaptığını duyurdu.

Sözcü TV’de yayın akışı haber odaklı olacak, ana haber programlarını ise Korcan Karar sunacak. Hafta sonu haberlerinde Ümit Zileli, programlarda sunucu ise İskender Baydar olacak. Çağla Atlı ve Murat Muratoğlu'nun sunumuyla hafta içi her gün sabah haberleri yer alırken, Deneyimli haberci Lale Özan Arslan'da saat 12 ile ekranda olacak.

Türk televizyon tarihinin kült programları arasında olan Olacak O Kadar, Oya Başar liderliğinde 'Olmaz Bu Kadar' adıyla kanalda yer alacak.

Ayrıca Gazete ve televizyon yazı işlerinin tartışmasız en tecrübeli ismi, medya duayeni Mustafa Sağlamer, Sözcü Televizyonu'nda ‘Daha Dün Gibi' diyecek.

Ankara'nın gündemi, cumhuriyetin başkentine yakışan Ankara temsilcisi Umut Yertutan ile SÖZCÜ Televizyonu'nda ekranlara gelecek.

Ekonomi politikalarında güvenli, doğru, şeffaf bilgiler Özlem Ermiş Beyhan'ın sunumuyla ‘Ekonomi Konuşuyoruz'da ekranlara gelecek.

Türkiye'nin tarım ve gıda sektörüne dair her şey Merve Ekinci ve Ali Ekber Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelecek ‘Söz Tarımda'da konuşulacak. İkili, SÖZCÜ Televizyonu'nda sorunları dile getirecek, çözüm önerilerini anlatacak, Türkiye'nin tarım ve gıda gündemini belirleyerek sektöre ışık tutacak.

25 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı 25 Mart 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı

Tuba Emlek, Türk televizyonlarında özlenen üslup, kalite, fikir derinliği ve sakin gücü ekranlara taşıyacak. En sıcak, en hızlı ve en doğru bilgiler izleyicilere aktarılacak.

SÖZCÜ Televizyonu'nun merakla beklenen programlarından biri de ‘Egehan' olacak. Gençliğin sorunlarını, yaşadıkları zorluklarını, gelecekten beklentilerini gençlik birinci ağızdan anlatacak.

sözcü yayın akışı