Survivor All Star’a Acun Ilıcalı'nın Poyraz'a dair yaptığı 'ceza' açıklaması fragmana damgasını vurmuştu.

18 Nisan 2024 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı 18 Nisan 2024 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı

Bu akşam ki bölümde Poyraz'ın yaptıklarını anlatan Acun Ilıcalı survivor tarihinin en büyük cezasını Poyraz'a verdi.

Survivor’da Yiğit Poyraz'ın aldığı ceza belli oldu. Acun Ilıcalı, Poyraz'ın dere kenarındaki kamptan çıkıp medeniyetin olduğu bölgelere gittiğini söyledi.

Acun Ilıcalı, yaşananlar karşısında akıl tutulması yaşadığını belirtip genç yarışmacıya döndü:

"Poyraz, bir Dominik vatandaşının evine çuvalla giriyor. Yanlış anlamayın adam Dominikli. Silahlı güvenliklerle de korunan bir ev. Adam evde yokmuş. Evde ne varsa çuvala doldurup ondan sonra devam ediyor. Adam normal şartlarda polise gidecek, polis de Poyraz’ı alacak. Neyse müdahale ettik."

Evden temel gıda ihtiyaçları aldığını söyleyen Poyraz, zor bir dönemden geçtiği için böyle bir şey yaptığını ifade etti ve özür diledi. Acun Ilıcalı, normal koşullarda adamın polise gideceğini ama onu ikna ettiklerini belirtti.

Acun Ilıcalı, Poyraz’a dair yaptığı açıklamaya şöyle devam etti:

"Tek başınaysan 15 ödülden yararlanamayacaksın. Eğer itiraf eden varsa, 'Ben de oradaydım' diyen olursa Poyraz'ın cezasını indireceğim"

Bunun üzerine Ogeday, Yasin, Furkan, Yaman ve Batuhan "Ben de vardım" dedi. Poyraz ise onların eve girmediğini, yalnızca getirdiklerinden faydalandıklarını söyledi. Acun Ilıcalı bunun üzerine Poyraz'ın cezasını 10 ödülden men olarak belirledi. Diğer yarışmacılar ise 3 ödülden men cezası aldı. Aysu ise 4 ödülden faydalanamayacak.

Editör: Medya Tilkisi