TV8'in sahibi ve televizyoncu Acun Ilıcalı, bu akşam ekrana gelecek olan bölümde, ada konseyi sırasında Dominik'te Survivor ekibine polisin operasyon yaptığını açıkladı. Ilıcalı yaşanan olay karşısında şaşkınlığını "Ben şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim" diyerek açıkladı.

Dominik'te "Survivor" ekibine polis tarafınca baskın yapıldığını ifade eden Acun Ilıcalı, "Ben şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim. Telefon geliyor. Efendim diyorum. Dominik polisi operasyon yapmış, bizimkileri almışlar diyorlar" dedi.

Ada konseyinde konuşulanlara göre, Survivor’da Mavi takımda yer alan yarışmacı Seda, babasına bir not gönderebilmek için havalimanında karşısına çıkan bir kızdan yardım istedi. Yardım isterken takım arkadaşının kendisini gördüğünü fark eden Seda panik yaparak kıza bir not verdi. Bunun ardından yardım istenilen kızın annesi Seda’nın kaçırıldığını ve yardıma ihtiyacı olduğunu düşünerek güvenliği çağırdı. Ardından Dominik polisinin devreye girmesiyle birlikte takım yarışmacıları kısa süreliğine gözaltına alındı.

Söylemezsem Olmaz programında şok değişim! Söylemezsem Olmaz programında şok değişim!

Survivor Seda Ne Ceza Aldı?

Survivor 2024 All Star’da, prodüksiyonu ve yarışmacıları tehlikeye sokan Seda, uygulanan yaptırıma göre 5 ödülden yararlanamayacak. Acun Ilıcalı, olayın detaylarını anlattıktan sonra Survivor prodüksiyonunun aldığı yaptırım kararını açıkladı. Seda’nın kazanılan 5 ödülden yararlanamayacağını ifade eden Acun Ilıcalı, Sahra, Yunus Emre ve Yasin’in de 2 ödülden yararlanamayacağını açıkladı.

Yaşananların üzerine bu olay sosyal medyada gündem oldu. Yarışmacı Seda’nın aldığı ceza ve Dominik polisinin uyguladığı hareketler sosyal medyada oldukça konuşuldu.

Editör: Medya Tilkisi