Fehmi Karadere, ailesinin 38 yaşındaki ünlü sporcuyu evlatlıktan reddettiğini duyurdu. Gözlerin çevrildiği Nagihan, kameralar önünde babasını aradı ve konuyla ilgili açıklama yaptı.

Fehmi Karadere, anne ve babasının kızları Nagihan Karedere'nın evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurduğunu belirtti.

Cem Adrian'dan Emel Sayın sürprizi! Cem Adrian'dan Emel Sayın sürprizi!

“Ben ve ailem olarak (Nagihan Karadere) adında bir aile üyesi kalmamış olup, adli makamlarca görüşülüp anne ve babam adına evlatlıktan reddedilmesi için mahkemeye başvurulmuştur. Bu şahsın ailemizle alakalı hiçbir hakkı, hukuku kalmamıştır.”

Nagihan Karadere Leopar Elbise (2)

Öte yandan Fehmi Karadere'nin isim vermeden "Bizi üç kuruşa satanları biz beleşe veririz" mesajı da dikkat çekti. Nagihan Karadere ise çok konuşulan paylaşımlara dair henüz bir açıklamada bulunmadı.

Survivor Nagihan, magazin gündemine bomba gibi düşen haber sonrası bir yılbaşı partisinde görüntülendi. Başarılı yarışmacı, söz konusu iddialar sorulunca kameralar önünde babasını aradı.

Nagihan Karadere Kardeşinin Paylaşımı

Nagihan'ın babası, 'evlatlıktan reddetme' başvurusunu yalanladı. Ünlü sporcu ise "Fehmi dışında ailede kimseyle sorunum yok. Ailemin bir dediğini iki etmedim" ifadelerini kullandı.

Editör: Medya Tilkisi