2020 yılında survivor yarışmasına katıldıktan sonra sosyal medya paylaşımları ile diakkt çeken ve gündem olan Aycan Yanaç geçtiğimiz günlerde Ortaköy’de bir gece kulübünde erkek arkadaşının bir kadın ile samimi olduğu bilgisini alınca hemen o kulübe gitti.

Kulübün içerisinde sevgilisini başka bir kadın ile gören Yanaç, sinirden çılgına dönerken sevgilisine tokat attığı iddia edildi. Yanaç, bu hareketi sonrası sevgilisinin "Bunu atın" demesi üzerine güvenlikler tarafından dışarı atıldı.

Dilan Polat ayrılık haberini sosyal medyadan duyurdu! Anlaşarak ayrıldık Dilan Polat ayrılık haberini sosyal medyadan duyurdu! Anlaşarak ayrıldık

Aycan Yanaç Survivor

"HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR"

Nişantaşı’nda görüntülenen Yanaç'a iddialar soruldu. Muhabirin sorusuna şaşıran Yanaç, 'Siz nerden biliyorsunuz?' ifadelerini kullandı.

Yanaç, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milli sporcu, "Yaşananlar doğru 5 yıl sonra gözüm açıldı. Herkes kendine yakışanı yapar" dedi.

Yanaç’ın ellerinin duvarları yumruklamaktan paramparça olduğu ise gözlerden kaçmadı.

tv100 Magazin Hattı'ndan Onur Üçkarışoğlu'nun haberine göre, Aycan Yanaç’ın sevgilisi Muhammed Zeyit Günay tarafından daha öncede Survivor'da yarışmacıyken aldatılmasını onaylayan Yanaç, bu konular hakkında çok konuşmak istemedi. İlişkisinin bittiğini belirtti.

Editör: Medya Tilkisi