Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinde yaşanan yeni gelişmeler diziyi yakından takip edenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Yayınlandığı ilk günden itibaren kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Taş Kağıt Makas dizisinde ortaya çıkanlar büyük yankı uyandırıyor.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran ve Yüsra Geyik gibi isimleri bir araya getiren Taş Kağıt Makas dizisindeki yeni detaylar haberimizde.

Hatırlanacağı üzere Umut Tanrıkulu’nun (Ekin Koç) avukat olarak İstanbul’a dönmesi ve Emirkıranlar’dan intikam almak için 5 yıl boyunca çalıştığı planı hayata geçirmesi ise gecenin en çok konuşulan konusu olmuştu.

Taş Kağıt Makas dizisinin izleyici desteğinin de bir hayli arttığına şahit oluyoruz. Tüm kategorilerde reytinglerde bir yükseliş yaşandı ve AB grubunda da dizi günü birincilikle tamamladı.

Taş Kağıt Makas 5. Bölüm Detay

Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı dizinin yeni bölümüne yine tartışma sahneleri damga vurdu.

Hudutsuz Sevda dizisinde çok büyük değişikliğe gidildi! İki başrolü de ayrıldı Hudutsuz Sevda dizisinde çok büyük değişikliğe gidildi! İki başrolü de ayrıldı

İlk bölümde düşük reytingler alan Taş Kağıt Makas dizisinde yaşanan gerilim ve kavgalar da reytinglerdeki artışın neden olarak gösteriliyor.

Düşük gelen reytinglere yapımcıların müdahale etmesiyle birlikte heyecan giderek artmaya başladı.

Taş Kağıt Makas dizisinin önümüzdeki bölümlerinde seyirciyi daha da sıra dışı sahneler bekliyor gibi duruyor.

Taş Kağıt Makas 6. Bölüm Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç