Kızılcık Şerbeti Dizisinde Bir Başrolün Daha Sonu Gösterildi! Gelmesiyle Gitmesi Bir Oldu Kızılcık Şerbeti Dizisinde Bir Başrolün Daha Sonu Gösterildi! Gelmesiyle Gitmesi Bir Oldu

Taş Kağıt Makas dizisinin 6. bölüm tanıtımı sosyal medyada gündem haline geldi. Yeni bölümde, Türkiye'nin gündemini sarsan Eylem Tok olayına bir gönderme yapıldığı iddia edildi. Taş Kağıt Makas dizisi Eylem Tok'a gönderme mi yaptı? Taş Kağıt Makas bölüm tanıtımı neden gündem oldu? İşte ayrıntılar..

EYLEM TOK GÖNDERMESİ Mİ YAPILDI?

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş'in kaleme aldığı dizi 'Taş Kağıt Makas'ta, Yeliz Akkaya'nın canlandırdığı 'Meryem'in oğlu Furkan (Doğa Karakaş), lüks aracıyla bir kuryeye çarpıyor. 'Meryem', bu olayı kapatmak için 'Bünyamin Emirkıran'ın da (Atsız Karaduman) desteğiyle önce Katar'a ardından da Amerika'ya gitmesine karar veriyor. Ancak 'Avukat Harun Yakar' (Ozan Güven), duruma büyük bir isyanla tepki gösteriyor. Yaşanan olayın nasıl sonuçlanacağı merakla beklenirken, dizinin yeni bölümü izleyicilere cevap sunacak.

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun ve Bülent Seyran gibi birbirinden başarılı oyuncuların bulunduğu 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', yeni bölümüyle 3 Nisan akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.

Editör: Medya Tilkisi