Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başaran Teşkilat dizisinin yeni bölümünde de seyirci büyük sürprizlerle karşılaştı.

Herkesin bildiği üzere Teşkilat dizisinin bir önceki bölümünde, geçtiğimiz günlerde ilk uçuşunu gerçekleştirerek dünyada büyük ses getiren beşinci nesil yerli savaş uçağı KAAN’a büyük yer verilmişti.

O anlar seyirciden tam not almayı başarırken Teşkilat dizisinin son bölümünde yine tüyler diken diken oldu.

Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Sarp Levendoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Selin Genç Sena, Melisa Akman ve Serdar Yeğin gibi isimlerin rol aldığı Teşkilat dizisi bu defa duygu doluydu.

Teşkilat dizisinde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için özel bir çekim gerçekleştirildi.

Kaan Uçağı

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için Çanakkale’ye giden ekip hem duygusal hem de gurur dolu sahnelere imza atıldı. Teşkilat dizisinin yeni bölümünde Çanakkale Şehitleri unutulmadı.

Her yıl büyük bir saygı ve minnetle anılan şehitlerimiz bir kez de Teşkilat ekibi tarafından anıldı. Milli ve manevi değerleri el üstünde tutan dizinin yeni bölümünde unutulmayacak anlar yaşandı.

Teşkilat dizisindeki o anlar ekran başındakilerden de tam not almayı başarırken tüyler adeta diken diken oldu.

Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı! Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı!

Her bölümde yeni sürprizlerin yapılmaya başlandığı Teşkilat dizisinin önümüzdeki bölümlerinde ise seyirciyi gerilim dolu sahneler bekliyor olacak.

Teşkilat 101. Bölüm Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç