Dört yıl önce iki üniversite öğrencisinin hayallerinden doğan Sihir Dükkanı, günümüzde imkansızı başararak Warner Bros. Discovery onaylı Harry Potter evrenini “The Wizarding World Shop by Sihir Dükkanı” mağazasıyla Türkiye’ye taşıdı.

Harry Potter’ın ülkemizdeki ilk lisanslı partneri olan Sihir Dükkanı, J.K. Rowling’in kitaplarıyla kurduğu, Warner Bros. Discovery ailesinin sinemada görsel bir şölene dönüştürdüğü büyülü dünyayı her gün yaşatmak, hayranlarına özel bir deneyim sunmak amacıyla "The Wizarding World Shop by Sihir Dükkanı" mağazasının kapılarını açtı.

Batan Batuhan-A gemisi 51 metre derinlikte tespit edildi! Batan Batuhan-A gemisi 51 metre derinlikte tespit edildi!

Türkiye'nin dört bir yanından Harry Potter hayranlarını ağırlamaya başlayan Mall of İstanbul’daki bu benzersiz mekan, etkileyici atmosferi ve özel ürünleriyle dikkat çekiyor.

Harry Potter

Dünyada sınırlı sayıda, Türkiye’de ilk ve tek

Günümüzde ise Sihir Dükkanı, dünyada sınırlı sayıda bulunan "The Wizarding World Shop" mağazasını Türkiye'ye kazandırarak büyük bir başarı daha elde etti. Bu fantastik mağaza, Harry Potter hayranlarına Hogwarts atmosferini yaşatma hedefiyle açıldı. Her yaştan macera severleri bir araya getiren mağaza, Harry Potter serisi ve "Wizarding World" evrenine ait benzersiz ürünle dolu. Ziyaretçiler, özel tasarım süpürgelerden asalara, Hogwarts üniformalarından büyülü yaratıkların figürlerine kadar geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşacaklar. “The Wizarding World Shop by Sihir Dükkanı" sadece bir alışveriş noktası değil, lokal ve global tüketici kitlelerine de hitap eden Mall of Istanbul’daki bu mağazasıyla aynı zamanda benzersiz bir deneyim sunma misyonu da üstleniyor.

Editör: Medya Tilkisi