Uzun zamandır maddi zorluklar yaşayan eşinin yanında olan 45 yaşındaki eski mankenin, artık boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü. Hakkındaki dedikoduları yalanlayan Akkuş, "Valla şöyle söyleyeyim şu zamana kadar 65 ülke gezdim, her sene dünyanın her yerine gidiyoruz. Her gittiğimizde böyle şeyler çıkıyor, hiç umursamıyoruz bunları. Son iki yıldan beri her gün bir haciz geliyor ama bunlar doğru değil" açıklamasını yapmıştı.

EŞİNİN SOYADINI SİLDİ

Çıkan haberler sonrası Ebru Şallı'nın, sosyal medya hesabından 'Akkuş' soyadını kaldırması, boşanma dedikodusunu güçlendirmişti. TV8'de yayınlanan '2. Sayfa' programında; Şallı'nın eve gelen hacizlerden artık sıkıldığı, hatta memurların eski eşi Harun Tan'ın evine kadar gitmesinin bardağı taşıran son damla olduğu belirtilmişti. Borçlardan canı sıkılan eski mankenin, eşinden boşanmaya kararlı olduğu vurgulanmıştı.

Uraz Kaygılaroğlu trafik kazasında yaralanan eski eşinin son halini paylaştı Uraz Kaygılaroğlu trafik kazasında yaralanan eski eşinin son halini paylaştı

TARTIŞMA ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

İddiaların ardından el ele görüntülenen ve evlilikleri süren Ebru Şallı ile Uğur Akkuş arasında geçtiğimiz günlerde tatsız bir olay yaşandı. Ünlü çiftin Emirgan’da trafikte seyir halindeyken başlayan tartışmasının, fiziksel şiddete dönüştüğü öğrenildi.

Ebru Şallı Dubai Tatili (11)

AĞLAMA KRİZİ GEÇİRDİ

Üç yıllık eşini darbettiği sırada yan araçtaki çiftin otomobilin önünü keserek müdahale etmesiyle araçtan kurtarılan 45 yaşındaki Ebru Şallı, ağlama krizi geçirdi.

"ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM, O BENİM KOCAM"

Olay yerinden hızla uzaklaşan Akkuş, sinirli tavırlarıyla dikkat çekti. ünlü modeli bir mekana götüren vatandaşlar, ambulans çağırdı. Sağlık kontrolü yapılırken mekana polis memurları çağrıldı. İfadesi alınan Şallı’nın “Şikayetçi değilim. O benim kocam” dediği öğrenildi. Şallı, taksiye binerek Emirgan’dan ayrıldı.

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ PAYLAŞIMI

Öte yandan zaman zaman eşiyle fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan Ebru Şallı, 26 Eylül tarihindeki evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutlamıştı. Şallı, yayınladığı düğün fotoğraflarının altına; 'Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun' notunu düşmüştü.

Kaynak: UMUT ÜNVER - Milliyet