Oyuncu Merve Dizdar ikinci kez evlendi Oyuncu Merve Dizdar ikinci kez evlendi

Seda Erdim, sosyal medya hesabından eşi ve kızları Ses ile Ela'nın babası Ümit Erdim'le yer aldığı fotoğrafları silmiş, soyadını da değiştirmişti. 'Boşanma' haberleriyle magazin gündemine gelen ünlü çift, avukatları aracılığıyla ortak bir açıklamaya imza attı.

"İkili, avukatları aracılığıyla yaptıkları ortak açıklamayla sessizliklerini bozdu. Müvekkilimiz Ümit Erdim eşi Seda Çınar ile sevgi ve saygı ile yıllardır yürüttükleri evliliklerini, yine aynı sevgi, saygı ve anlayış ortamında bitirme kararı almış, bu doğrultuda taraflar Nisan 2024 tarihinde anlaşmalı şekilde boşanmıştır. Taraflar arasında karşılıklı iyi niyet, saygı ve anlayışın hiçbir şekilde azalmadığı bu sürece ilişkin olarak basında veya sosyal medyada yer alan olumsuz haberlere itibar edilmemesi ve tarafların çocuklarına, aile büyüklerine karşı olan hassasiyetlerine de anlayış gösterilmesi gerektiği şüphesizdir."

'Mahremiyet' ve 'hassasiyet' vurgusu yapılan açıklamada, "Müşterek iki kız çocuğuna sahip olan taraflarca aile birliğine olan inanışları ve çocuklarını korumak amacıyla bu konuda başkaca herhangi bir açıklama yapılmayacaktır. Bu sürece ilişkin gerek basın gerek sosyal medyada yapılacak haberlerde, yorumlarda tarafların mahremiyetlerine, hassasiyetlerine ve kişilik haklarına saldırı niteliği taşıyan, itham ve iftira içerikli eylem ve söylemlerde bulunanlara karşı gerekli yasal işlemlerin başlatılacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Ümit Erdim Avukat Açıklaması

Editör: Medya Tilkisi