“Yerli Leonardio DiCaprio” olarak anılan oyuncu Arda Kural, psikoz teşhisi konulmasının ardından setlere uzun bir süre ara vermiş, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi görmüştü.

Oyuncu Tuan Tunalı İtalyan sevgilisi ile evlendi Oyuncu Tuan Tunalı İtalyan sevgilisi ile evlendi

Yeniden "Yıldızlara Bak" filmi ile oyunculuğa geri dönen Kural, önceki gün Büyükçekmece'de kavgaya karıştı.

Olay, gece saatlerine Büyükçekmece Albatros Sahili'nde bulunan bir eğlence mekanında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, eğlence mekanına giden Arda Kural, burada henüz bilinmeyen bir nedenle işletmenin personeli ile tartışmaya başladı.

arda kural 3

Tartışmanın büyümesi üzerine Kural, işletmenin özel güvenlik görevlisi Gökhan Yıldız'a yumruk attı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis ekipleri, oyuncuyu ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü. Yıldız'ın, oyuncudan da şikayetçi olduğu öğrenildi.

KARDEŞİNİ DARBEDİP, ANNESİNİ TEHDİT ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Öte yandan Arda Kural'ın geçtiğimiz günlerde de ailesi ile yaşadığı tartışma nedeni ile polis merkezine götürüldüğü öğrenildi. Anne G.Ç. tehdit edildiği, kardeşi A.K.'nin ise darbedildiği gerekçesi ile karakola başvurdu.

UZAKLAŞTIRMA KARARI

İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Kural'ın sadece kardeşini darp suçlamasını kabul ettiği, diğerlerini ise reddettiği öğrenildi. Kural hakkında 1 aylık evden uzaklaştırma kararı çıkartıldı.