İbrahim Selim ile Eda Ece Kapımdaki Dedektif ile Fox Tv'de İbrahim Selim ile Eda Ece Kapımdaki Dedektif ile Fox Tv'de

Kaygılaroğlu çocukluğundan ailesine, kızından özel hayatına, projelerine, hayata bakışına kadar pek çok konuda samimi sohbetler gerçekleştirdi. Uraz Kaygılaroğlu'nun Bambaşka Sohbetler'deki satır başlarını paylaşıyoruz:

ÇOK KADINLA BÜYÜMEK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY

"Ailem beni her konuda destekledi. Ortaya alıp beni hep dinledi, annem, teyzem, anneannem, babaannem. Özgüvenli biri haline geldim. Çok kadınla büyümek çok güzel bir şey. Günlerde büyüdüm ben. Mutfakta büyüdüm. Lafın muhabbetin içinde büyüdüm. Hamamda büyüdüm, hamama gittim babaannemle, termal kaplıcaya gittim falan, görmemem gereken travmatik bir sürü anım var. Böyle bir ortamda büyüdüm" cümleleriye çocukluğunu esprili bir dille anlattı.

ÜNİVERSİTENİN SON YILLARINDA MORBİT OBEZ HALİNE GELDİM

"140 kiloydum. Diyete başladığımda 21 yaşındaydım. Morbit obez noktasına geldiğimde üniversitenin son yılları. Babayı erken yaşta kaybetmenin getirdiği psikolojik açlıktı çok yememin sebebi. Yapmak istediğim şey için o fizik sana dar bir alan bırakıyor... Belli şeyleri oynayabilecek bir aralık bırakıyor. Gelecek kaygın var, sıkıntıdan sürekli yemeye devam ediyorsun. Ve bir an oldu, kırılma anı, diyetisyene gitmeye karar verdim, daha önce de zayıflamayı denemiş ve başaramamıştım, profesyonelden yardım alınca başardım. Giydiğim bir şeyin bana yakıştığını gördükçe devam ettirdim zayıflamayı. Nasıl yemek gerektiğini öğrenmiş oldum."

Yapımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği Bambaşka Sohbetler, hafta içi her gün NTV ekranlarında 19:00’da ekrana geliyor.