Semih Öztürk'ü SMS oylaması sonuçlarında ezen Tuncay Kes hem "Ütopya" yarışmasını kazanmış hem de yarışmada hayatının aşkı Buket'i de bulmuştu.

Yarışmasın bitmesinden sonra Tuncay ve Buket aşklarının nikah masasına taşıdı.

Dilan Polat Sevgililer Günü mesajı yayınladı! Dilan Polat Sevgililer Günü mesajı yayınladı!

Yarışmada kazandıkları popülüteye rağmen sakin ve mütevazi bir hayat yaşamaya devam eden çift tam 7 yıldır mutlu evliliklerini sürdürüyor.

tuncay kes

Tuncay Kes, 7.yıldönümlerinde sosyal medyada yayınladığı mesaj ile dikkat çekti.

Kes, mesajında; "7 yıl önce bugün, hayatlarımızı sonsuza dek birlikte yaşamak için dünyanın küçücük bir köşesinde sade bir şekilde birbirimize söz verdik ve imza attık.

Söyleyeceklerim klasik sayılabilecek bir kıvamda olabilir ama, Buket hayatımda yokken bir oraya bir buraya savruluyordum. Hatta hayatımda hiç evlenmeyeceğimi düşünürdüm. Annem bile bütün çocuklarım evlenir ama Tuncay evlenmez diyordu. Haklıydı aslında.

Ben varoluş sancıları çekerken kendimi aramak için her şeyi geride bırakıp bir yola koyulmuştum. Kaybetmeye başladığım kendimi bulma umuduyla yolda, bu dünyanın sonuna-hatta içimde yaşayan diğer bütün evrenlerde dahi birlikte olacağım bir kadınla karşılaşacağımı bilmiyordum.

Ve olanlar oldu. Kendimi bulmak için çıktığım bu yol beni bu peri kızına çıkardı. Ve hayatım ve mücadelem işte o zaman başladı..

Önceki dönemler hazırlıktı. Yaklaşan anlaşıldı ve kabul edildi…

Seni her evrende seviyorum sevgilim…" sözlerine yer verdi.

Editör: Medya Tilkisi