Kanal 7’nin başarılı dizisi Gelin, Cumartesi ve Pazar ekrana gelecek yeni bölümleriyle yine soluksuz izlenecek. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla çok sevilen dizinin 23. bölümü 18 Mayıs Cumartesi saat 19.00’da, 24. bölümü de 19 Mayıs Pazar akşamı yine saat 19.00’daseyircisiyle buluşacak.
FYM Film Yapım Merkezi’nin yapımcılığını üstlendiği, Taner Tunç'un yönettiği ve senaryosunu Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar'ın kaleme aldığı “Gelin”, yeni bölümleriyle yine soluksuz izlenecek...

Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonda kadrosuna bakın ilk kim geldi? Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonda kadrosuna bakın ilk kim geldi?

Gelin 23 24 Bölüm (1)
Gelin’in bu haftaki bölümlerinin konusu şöyle:
Mukadder ile bir anlaşma yapan Derya, Hançer ile Cihan’ı birbiriyle yakınlaştırmaya kararlıdır. Çiçeği burnunda çift için yatak odasını güllerle donatan Derya’nın amacını anlayan Hançer ise gördüğü manzara karşısında gerilir.
Alacağı altın bilezik için iyice heveslenen Derya, hemen Mukadder’i arayıp “Ben sözümü tutum, olmaz dediğini oldurdum. Sen de sözünü tut, çok bekletme beni” der.
Beyza, konaktan bilgi almak için Gülsüm’ü arar. Ondan Hançer ile Cihan’ın gece Cemil ile Derya’nın evlerinde kalacağını öğrenince öfkeden deliye dönüp kendi kendine yine intikam sözü verir: “O yılan,Cihan’ı da zehirlemiş! Ama ben onun başını ezmesini bilirim!”
Bu sırada Hançer ile Cihan, sessizce aralarında yastık, yatağa uzanıp bir yandan de birbirlerinden utanarak yatmaktadır. 
Ertesi sabah Mukadder, Cihan’ın odasına gelir. Yatağı bozulmamışgörünce oğlu ve Hançer’in geceyi birlikte geçirdiğini düşünüp mutlu olur. 
Talya Çelebi, Cenay Türksever, Betigül Ceylan, Çisel Kuşkan, Sidal Damar, Kutay Şahin, Ekrem Bozgül, Can Tarakçı, Ceren Yüksekkaya, Deniz Değirmenci, Yasemin Yeşilgöz, Günnur Adıgüzel, Elif Çapkın, Güneş Ebrar Özgül, Türker Kantar ve Arif Nazım gibi oyuncuların yer aldığı “Gelin” dizisinin 23. ve 24. bölümleri merakla bekleniyor...


 

Editör: Medya Tilkisi