Artvin'in Arhavi ilçesinde bu yıl 48.'si düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali sona erdi. Festivalin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, konser alanında birbirinden sevilen şarkılarını seslendirdi. Aleyna Tilki, konserin ardından temiz hava almak için Rize’de yaylaya çıktı. O anları sosyal medya sayfasından paylaşan Aleyna Tilki, eline silah atarak ateş etti.

Yoğun bir konser maratonu olan Aleyna Tilki, önceki akşam Artvin'de sahneye çıktı. Konser sonrası Rize'ye giden Tilki, Samistal yaylasına çıkmayı da ihmal etmedi.

Samistal yaylasında başına yazma bağlayan şarkıcı Aleyna Tilki eline silah alarak ateş açtı.

Tilki o anları Instagram hesabından paylaşarak "Bang bang" notunu yazdı.

Genç şarkıcının paylaşımı sosyal medyada gündem olurken kullanıcılar da ikiye bölündü.

Bir kısım Tilki'nin videosunu beğenirken bir kısım da paylaşımını eleştirdi.

İşte Aleyna Tilki'nin o paylaşımı...

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yatak odasında çektiği iç çamaşırlı bir fotoğrafını paylaştı. Kısa sürede tepki çeken genç şarkıcı, peş peşe paylaşımlar yaparak eleştiriler cevap verdi.

Fotoğrafından dolayı gelen yorumlara cevap veren şarkıcı, "Dedelerimiz anneanne babaannelerimiz bize kıymetli şeyler öğretti. Onların ortamında inanın iç çamaşırıyla gezmiyorum.

Ama sahte muhafazakarlarla bir iç çamaşır partisi yapmak isterim. Son fotoğrafımı 'muhafazakarlık' adı altında eleştirenler; hiçbiriniz muhafazakar falan değilsiniz" dedi.