Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.


‘Güldür Güldür Show’un 332’inci bölümündeki skeçler ise şu şekilde: 

Elçi

Elçi olan Paşa, aylarca yol giderek krallar arası mesajları iletir. Birbiriyle savaşmak isteyen iki kral arasında yıllarca tripli mesajlar götüren Paşa artık çok yaşlanmıştır. Paşa ülkesinin savaş açtığını belirten son mesajı kral Tufanovzya’ya götürüp emekli olacaktır. Fakat Paşa’yı sürpriz bir son beklemektedir.

Yazım Kuralı

Hüseyin, Mesut ve Feridun kendi aralarında hangisi İsmail’in daha yakın arkadaşı diye iddiaya girerler. İsmail, hepsinin kendisi için eşit olduğunu söyleyip aralarından ayrılır. Sonrasında şehir dışından gelen kuzeni Çiçek’i karşılamaları için arkadaşlardan yardım ister. Çiçek’i görür görmez yakın arkadaşlık iddiaları son bulur.


Dünyanın En Kötü Babası

İbrahim dünyadaki insanlara zarar verecek şeyler üreten kötü bir bilim adamıdır. İbrahim, kızı Çiçek yanında olmadığında gerçekten kötü bir bilim adamıdır fakat Çiçek geldiği zaman dünyanın en iyi babası gibi davranır. Sonunda İbrahim kızı için kötü bilim adamlığını bırakmaya karar verir.

Türkler Amerika’da
Mesut eşi ve çocukları ile Amerika ya torunlarının sünnetine gelmişlerdir fakat Mesut'un telefonu çalınmıştır. Aile dertlerini anlatmaya çalışır fakat İngilizce bilmedikleri için yanlış anlaşılır. Ozan, Çiçek, Burcu yanlış anlaşılmadan dolayı içeri alınır. Mesut ise tam tutuklanacakken İngilizce konuşur ve derdini anlatır. 

Ailem
Ustalar Fikri ve İsmail petek yapmak için gelmiştir. Ev halkı yemek sofrasında toplanmıştır.  Mesut'a suikast yapılacağı haberi gelir. Mesut suikastçıyı evde bulmaya çalışır. Sonunda Feridun suikastçı çıkar fakat İsmail Feridun'u etkisiz hale getirir. Tesisatçılar Mesut'un hayatını kurtarmıştır fakat artık çok şey biliyorlardır. 

Paşa Abi 6
Herkes yine Paşa Abi’nin evinde toplanmıştır. Nazlı tez öğrencisi Leman’ı tez hakkında konuşmak için buraya getirmiştir. Paşa abi farklı farklı konularda saçmalamaya başlar. Herkes bedava yemek yemek için durumu idare edip o ne derse doğru olduğunu söylerler. Leman daha fazla olanlara dayanamaz Nazlı’ya tezimi onaylamazsan onaylama der ve gider.


‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.