Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ cumartesi akşamı saat 20.00’de 333’üncü bölümüyle ekrana geliyor. 

Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.

‘Güldür Güldür Show’un 333’üncü bölümündeki skeçler ise şu şekilde: 

Ayrılıyor Muyuz?

Paşa Yeter'den ayrılacaktır, Yeter bunu duyunca üzülmesin diye eve arkadaşları Ercüment, Kudret ve Leman'ı çağırır. Paşa ayrılacağını söylediğinde Yeter normal bir durum gibi tepki verir. İstediği tepkileri alamayan Paşa sonunda Yeter'e evlilik teklifi eder ve sözleşme imzalar.

Yedi Bela Hüseyin 3

Jale ve Leman yeni bir eve taşınıyorlardır. Emlakçı Fikri, Yedi Bela Hüseyin ve yancısı Mustafa gelir. Jale’nin başı, belalı sevgilisi Julien İbrahim ile derttedir. Hüseyin, İbrahim ile telefonda sert konuşur fakat bu konuşma üzerine İbrahim hapisten kaçar. 

Davet

Popstar olan Mesut ve Feridun farklı kişiler tarafından yemeğe davet edilmektedir. Büyük bir çıkmaz yaşayan popstarlar yemeklere gitseler de gitmeseler de sorun yaşayacaklardır.

‘Ölüye Saygı’
Bir cenaze evinde herkes rahmetliyi güzel sözlerle anmaya başlar. Ardından rahmetli hakkında üst üste kötü şeyler öğrenilmeye başlanır. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte herkes kötü konuşmaya başlar.

Haklıyken Haksız Tufan
Tufan internet sağlayıcısı ile telefonda tartışırken eve arkadaşları İbrahim, Jale, Ozan ve Feridun gelir. Tufan haklı olduğu konularda insanlarla tartışıp kendini haksız duruma düşürür. Tufan'ın arkadaşları onun artık sinirliyken bekleyip düşünmesi gerektiğini söyler. 

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.