Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.


‘Güldür Güldür Show’un 336’ıncı bölümündeki skeçler ise şu şekilde: 


Kumburtepe Lisesi

İsmail, öğrencilerin hayatlarına dokunmak ve onlara yardımcı olmak isteyen bir öğretmendir. Tenefüste gördüğü öğrencilerle ilgilenmek ister fakat öğrencilerin bir kısmı suça meyilliyken bir kısmı da İsmail öğretmenle dalga geçer. İsmail istediklerini başaramasa da öğrencilerden umudunu kaybetmez. 


Yaşlanmayacağım

Çiçek otuz beşinci yaşını kutlamak için arkadaşları ile dışarı çıkıp eğlenmek ister. Fakat arkadaşları kendisine yaşlanmış gibi davranır ve hayatın artık değiştiğini söyler. Arkadaşları müziğin rahatsız etmesinden, kullandıkları ilaçlardan şikayet ederken Çiçek uykusundan uyanır.


Hırsız Var

İbrahim ve Yeter uyumak üzereyken evlerine hırsız girer. Hırsızlardan korkan İbrahim uyuyor numarası yapar, Yeter ise saklanır. İbrahim hırsızların gitmesi için değerli ğeşyaların yerlerini söylemeye başlar. 

Dünyaca Ünlü Türk Virtüöz
Ünlü virtüöz Mesut bir programa katılır. Sanatını para için yapan Mesut enteresan şeylerden ilham alır. Programa katılan hayranlarını tersleyen Mesut en sonunda çıkardığı levyesiyle slogan atmaya başlar.

Sümü
Hayati, mahalle bakkalıdır. Hüseyin adres sormak için gelmiştir ve yanlışlıkla Sümü isimli bir sümüklü böceği ezer. Sümü mahallenin sembolüdür ve herkesin hayatına bir şekilde dokunmuştur. Cenaze töreni düzenlenir ve sonunda Kaymakam İsmail de gelir. Son anda Sümü fark edilir ve herkes ölenin başka bir sümüklü böcek olduğunu anlar.

Mesut Enişte Otobüste
Bir otobüste yolculuk yapan Mesut otobüse hayran kalmıştır. Kudret uyumak ister fakat Mesut kendisini muhabbete tutar ve uyutmaz. Yol boyu anlamsız hikayeler anlatan Mesut’a dayanamayan otobüs şoförü İsmail hikayeleri sorgularken bayılır.


‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.